Перейти до вмісту

Літні, стильні,модні образи: або,що одягають голівудські зірки

Голівудські актриси і моделі завжди виходять у світ в стильних образах. Влітку, здається, вони змінюють “луки” чи не кожен день. Їх почуття стилю привертає увагу, тому ми пропонуємо вам підглянути у них модні літні образи.

Один з варіантів літнього образу – це джинсова сукня, яка ідеально сидить по фігурі. Можна доповнити її коричневим поясом і чобітками-козаками. Також у гардеробі варто мати міні- сукні, які найчастіше поєднують з човниками на високих підборах.  Також варто звернути увагу на модне забарвлення цього сезону – горох.

Бриджі і топ на одне плече – це щось неймовірне. Таке вбрання можна сміливо одягнути як на побачення, так і в офіс. Варто доповнити цей ультрастильний образ сріблястими човниками. Але якщо ви все ж зважитеся одягнути такі речі на роботу, то варто підібрати взуття більш стриманого кольору.

Читайте також: Як підготуватися новачкам до походу в гори
Незабудьте подумати  в чому піти і на прогулянку. Джинси з дірками на колінах, біла базова футболка і солом’яний капелюх. Ось вам три речі, які обов’язково повинні бути у вашому гардеробі.