Перейти до вмісту

Люди думають що невдача – це працювати двірником. Як часто ми не розуміємо, що таке насправді невдача.

Наш народ дуже дивний і водночас цікави. Часто люди вважають, що невдача — це працювати двірником або прибиральником чи в 40 років жити з мамою. Чи в 45 не мати ні чоловіка, ані дітей, і жити разом з котами.

Ми дуже глибоко помиляємось, адже невдача полягає зовсім в іншому. Саме зараз поділомось з вами цими проблемами:

Це — жодного дня не прожити так, як ти хочеш. Жити за чужим сценарієм. Виконувати вказівки інших і не слухати себе.

Це — працювати на найбільш престижній роботі, та ненавидіти її. Дуже часто ми не задоволені своєю роботою. Не хочемо ходити туди. Запитайте себе, чому я маю робити те, що мені не до душі? Подумайте.

Це — вийти заміж за найдобрішого, найкращого, наймудрішого чоловіка, та аніскілечки його не кохати.

Читайте також:5 надзвичайно корисних продуктів багатих на жири

Це — щодня рахувати калорії, і носити “чуже тіло”. Жити за чужими стандартами, які дуже часто, саме в сучасному світі нав’язуються.

Це — все життя хотіти написати роман, та боятися навіть надрукувати першу главу.

Це — жити з найбільш турботливою і доброю людиною на світі, але мріяти про сусіда.

Це коли дитина постійно просить погратися, а ви — щоб вас ніхто не чіпав. Рідко бувають моменти, що з доброї волі батьки йдуть гратись із дитиною або ще щось. Обираємо бездіяльність, полежати, зависнути в телефоні і таке інше. А дитина так потребує вашої уваги.

Це мріяти поснідати круасаном, перегортаючи журнал, натомість давитися хімічною кашею швидкого приготування й сідати за кермо.

Це — щодня мріяти, щоб усе змінилося, але нічого для цього не робити.

Ми всі маємо сумніви, через щось хвилюємося, боїмося невдач. Але гляньте, як багато людей дають собі з ними раду! Кожна людина має у житті моменти сумніву. Але ті, хто багато здобув, визнають, що на шляху до успіху мали чимало невдач