Перейти до вмісту

Людину, яку хтось любить – її відразу видно. Вона гарна і гармонійна.

І, коли оточуючі роблять вам компліменти і кажуть, що ви – красива або гарний, це тому, що вас люблять. Хтось дуже сильно вас любить. Якими б дивними і незрозумілими були ваші стосунки – любить; хоча відносин в звичайному сенсі і немає; знайомство і рідкісні листування, нечасті зустрічі …

Але така людина неодмінно є, вона і змушує вас світитися внутрішньою красою. І зовнішньою, звичайно, – так помітною іншим.

Як Діану де Пуатьє, якій вже за шістдесят було, коли вона вражала своєю чудовою красою. І ніяка злоба, заздрість або образливі прізвиська “cтарого гриба” не могли цю красу зруйнувати. Поки був той, для кого вона була Прекрасною Дамою.

У 26 років Діана поцілувала маленького хлопчика семи років, Генріха – його іспанці везли в тюрму, як заручника. І ніхто не підійшов до хлопчика; він стояв, блідий і переляканий, і стримував сльози – кому яке діло в 16 столітті до дитячих сліз?

І Діана поцілувала – що вона ще могла зробити?  А він жив образом своєї Прекрасної Дами і любив.

Читайте також Не завжди ефект бумеранга є лише негативним.

Потім став принцом – і любив. Потім одружився з іншою, як годиться майбутньому королю – і любив. Став королем – і любив … Все життя любив. І все життя Діана була прекрасна.

І людину, яку хтось любить – її відразу видно. Вона гарна і гармонійна. Любима дитина завжди гарна. І чиясь Прекрасна Дама – завжди красива. І чийсь улюблений хлопчик – хоча вже не хлопчик давно – прекрасний.

І, якщо вам кажуть, що ви розквітли й красиві – вас хтось любить. І, можливо, ви про це навіть не знаєте – але і це не має значення. Важливо, що для когось – ви Прекрасна Дама. Або Прекрасний Принц.

І такими нас бачать інші люди – спасибі тим, хто любить ..”.