Перейти до вмісту

Макарони треба вживати правильно.

Правильно приготовані макарони не завдадуть шкоди ані здоров’ю, ані фігурі”, — вважають фахівці.  Дієтологи розповіли, що макарони, які вживаються у їжу, обов’язково повинні готуватися за технологією “аль денте”.

Вживання макаронів часто асоціюється з ризиком погладшати, проте продукт не призводить до забору ваги, якщо правильно готується і не вживається у надмірній кількості, підкреслили експерти. Говорячи про це, вони наголосили на тому, що “під час приготування макаронів найголовніше — не переварити їх”.

Фахівці пояснили, що макарони після варіння повинні залишатися трохи твердими, оскільки у м’якому стані вони стають продуктом з більш високим глікемічним індексом. Це означає, що після їх вживання у крові різко підвищиться рівень цукру. Подібні коливання цукру у крові порушують метаболічні процеси, провокують переїдання, накопичення жиру.

Читайте також: Неправильна тактика у спілкуванні веде до конфлікту.

Також людям, які полюбляють їсти макарони, але не хочуть набирати вагу, дієтологи порадили правильно поєднувати їх з іншими інгредієнтами, соусами. Разом з макаронами можна вживати “овочі, будь-яке джерело білка, не більше 15-30 грамів сиру, а замість жирних соусів — томатну пасту або трохи оливкової олії”.