Перейти до вмісту

Маленька квартира теж може бути красивою і затишною.

Якщо у вас маленька квартира, тому що ви завжди можете зробити її місцем сили.

Проблеми маленької квартири.

Як відомо, удачу і позитив у наше життя приносить творча енергія Ци. Вона повинна вільно циркулювати у приміщенні, але для цього потрібно багато простору. В однокімнатних квартир і студій є така проблема: в них одне або два приміщення, тому доводиться часто поєднувати гармонію різних зон в одній кімнаті. Виявляється, є вихід з цієї ситуації.

Правила фен-шуй для маленької квартири.

1. Звикайте до мінімалізму. У маленькій квартирі не повинно бути нічого зайвого. Наявність великої кількості речей блокує потоки енергії,  що негативно відбивається на настрої людей.

2. Застосовуйте зонування. Якщо ви живете в студії, то постарайтеся якось відокремити кухню від місця, де ви працюєте, спите або розважаєтеся. Це можна зробити кольором, модними ширмами, різним покриттям підлоги або всім разом.

3.  Позитивна енергія входить у дім через вхідні двері або через вікна, а потім виходить з протилежного боку. Не загороджуйте вікна, навіть якщо вам хочеться поставити побільше меблів. Задійте всі куточки приміщення.

4. Постарайтеся розмістити якомога далі одну від одної мийку і плиту. Стихії води і вогню не повинні стикатися.

5. Не захаращуйте балкон. Не важливо, чисто там чи ні, лежать там важливі речі чи мотлох. Балкон завжди повинен бути вільний. Через нього також проходить багато позитивної енергії Ци, спрямованої від вікна до вхідних дверей.

Читайте також: Тримайтеся за нього міцно.

6. Намагайтеся залишати хоча б трохи простору посередині кімнати або кухні.

7. Використовуйте в оформленні світлі тони. Вони візуально збільшать квартиру або будь-яке її приміщення. Жити в такому домі буде набагато приємніше, тому що зникне відчуття замкнутості простору.

Наостанок експерти настійно рекомендують не забувати про чистоту. Маленьку квартиру прибирати легше, але робити це потрібно частіше, тому що бруд і мотлох постійно на виду. Робіть прибирання за правилами фен-шуй мінімум пару раз на тиждень і побачите,що результат буде вельми позитивним.