Перейти до вмісту

Тримайтеся за нього міцно.

Чим краще ви встигнете зрозуміти свого чоловіка до весілля, тим спокійніше і зрозуміліше ваше майбутнє. Отже, за яких чоловіків не страшно виходити заміж?

Він поважає жінок.

Розсудливі дами розуміють: у відносинах з чоловіком це тільки на руку. Більшість сучасних чоловіків увібрали повагу до ролі жінки у родині разом із молоком матері. Вони прислухаються до того, що ми скажемо, спокійно, без ревнощів, сприймають наше лідерство, готові виконувати прохання і на рівних брати участь у веденні домашнього господарства.

Сучасний чоловік дуже далекий від образу типового домобудівника. І все ж, перш ніж пов’язати своє життя з обранцем, переконайтеся, що вас у шлюбі будуть поважати, а з вашою думкою — рахуватися.

Для цього достатньо поглянути на матір потенційного чоловіка.  Чи схожа вона на щасливу жінку, яка користується авторитетом і повагою в колі найближчих? Якщо так, сміливо “кидайтеся з головою” в цей вир.

Він — добрий і розуміючий.

Від доброї людини можна очікувати такту і поступливості, з нею простіше домовитися. Нарешті, якщо чоловік добрий, ви відчуваєте себе поруч із ним вільно і спокійно: не потрібно смикатися і прораховувати кожен свій крок, побоюючись, що йому щось не сподобається.Доброту взагалі складно підробити. Вона незмінно проявляється в дрібницях: у тому, як він поводиться з вашим котом, чи зупиняється на вулиці, щоб відповісти, котра година або перевести стареньку через дорогу. Доброта  завжди знаходить відображення у вчинках чоловіка.

Він — відповідальний.

Відповідальність чоловіка гарантує вам, що він не витратить зарплату в перший же день, не поїде з міста, не попередивши, вчасно забере дитину з дитячого садка, що його слову можна буде вірити, а на нього самого — покластися. Переконатися, що перед вами людина відповідальна, легко ще на стадії знайомства. Легковажні люди взагалі не вміють довго прикидатися надійними, вони періодично виходять з ролі, забувають про свої обіцянки, спізнюються на зустрічі, раптово “зриваються” в бари, на риболовлю або на відпочинок, не беруть трубку, ігнорують повідомлення…Своїй поведінці вони, природно, знаходять мільйон переконливих виправдань.Мати з такими людьми справу — цікаво, інтригуюче,  але клопітно.

Порядність — його друге ім’я

Порядність чоловіка обіцяє вам не лише спокійне сьогодення, але і світле майбутнє. Благородна людина не втече, залишивши вас із дитиною на руках, з нею вам не доведеться платити за квартиру і нести всі побутові витрати поодинці. Вона не кине вас, якщо ви захворієте або позбудетеся роботи, не залишить без даху над головою або з купою кредитів на руках.

Переконатися в порядності чоловіка найпростіше на прикладі його колишніх коханих і вірних друзів: чи платить він аліменти, чи бачиться з дитиною, чи немає серед його приятелів тих, хто роками чекає повернення старого боргу. Нарешті, чи вселяють вам довіру ці самі приятелі.

Він доводить розпочате до кінця.

Якщо чоловік послідовний і зрілий, то він вміє не лише кипіти ентузіазмом і починати нові справи, а й закінчувати їх. У іншому разі все в його житті зупиняється на середині: незакінчене навчання, вічний ремонт у квартирі, зламаний кран на кухні, тривалі стосунки, коли він бігає від колишньої дружини до коханки, потім до вас і назад…

Жінку поруч із подібним чоловіком чекають вічна невлаштованість, невизначеність і занепокоєння.  Жити в подібній круговерті важко, бо ви весь час працюєте за двох, при цьому не встигаєте закінчити одну справу, як на вас звалюється десяток нових.

Перевірити, чи вміє чоловік послідовно йти до мети, легко. Займіться з ним разом важкою і нудною справою: установка шаф, ремонт, переїзд, нарешті, сходіть разом у похід. Вам відразу стане зрозуміло, на що ваш чоловік придатний і чи вміє він з гідністю переносити труднощі.

Читайте також: Як висаджувати полуницю навесні?

Він усього домігся сам.

І не так важливо, багато він домігся або не дуже, адже у кожної з нас різні потреби. Головне, щоб чоловік був здатним сам себе забезпечити.Як визначити, що майно обранця є результатом його праці, а не звалилося з неба?

Найпростіше — попліткувати з його друзями. Чоловіки — істоти, досить ревниві до чужого успіху. Особливо, якщо вони вважають його незаслуженим. До того ж, власну безпорадність і безініціативність чоловік не в змозі приховувати довго, якщо йому не вистачає коштів від зарплати до зарплати, якщо вдома у нього все запущено, то життя з таким чоловіком буде  проблематичним і його точно не варто розглядати як серйозний варіант. Принаймні до тих пір, поки він не подорослішає.