Перейти до вмісту

Мама пішла тихо і не помітно. Вона жила в звичайному скромному будиночку разом зі своїм чоловіком Енріке, який працював таксистом. В один із днів Аманда написала листа і стала збирати валізи.

Історія проходила в одній із латиноамериканських країн. Аманда 25-літня заміжня жінка з двома дітьми. Дівчинці було чотири роки, а хлопчику виповнилось тільки два.

Вона жила в звичайному скромному будиночку разом зі своїм чоловіком Енріке, який працював таксистом. В один із днів Аманда написала листа і стала збирати валізи. Дописавши його, вона залишила його на столі і пішла, тим самим залишивши своїх дітей вдома.

Невдовзі додому повернувся її чоловік Енріке і побачив дітей, які плакали біля дверей. Вони довгий час чекали коли повернеться їхня матір, але так і не дочекались її повернення. Здивувавшись, чоловік почав шукати свою дружину по цілому будинку, але було вже пізно. Коли він зайшов на кухню то побачив на столі листа, якого залишила дружина.

В ньому було написано: “Енріке, я мріяла про життя з тобою, яке буде наповнене щастям, розкіш’ю та подорожами, а ніяк не бідністю. Але з тобою так не виходить. Я хочу насолоджуватися своєю молодістю.

Місяць назад я познайомилась з одним молодим чоловіком. В нього достатньо коштів для того, щоб дати мені краще життя. Тому я вирішила поїхати жити до нього. Я залишаю тобі наших діток. Турбуйся про них, але ніколи не пробуй шукати мене. Я більше не хочу нічого про вас знати.”

Читайте також: 12 найцікавіших фактів про весілля

Чоловік довго не міг повірити в те, що прочитав. Сльози текли, не перестаючи, по його лицю. Жінка, яку він так любив, взяла і залишила його та діток самих для того, щоб почати нове життя. Чоловік швидко заспокоїв себе тому, що на нього дивились його діти, він підійшов до мусорного відра і викинув листа.

Дівчинка запитала Енріке: “тату, що з тобою і де мама?” Чоловік відповів, що їй треба було піти і що вона, можливо, більше не повернеться. Але все буде добре і вони продовжать жити однією дружньою сімєю.

З цього моменту Енріке прийшлося займатися усім по будинку. Він мав вставати рано-вранці щоб готувати їжу дітям, мити їх, прати одяг, робити покупки і все інше. Він відводив дочку в садочок, проте молодшого сина йому доводилось брати з собою на роботу.

Чоловік поміщав його на заднє сидіння і припинав ременем безпеки. Пасажири ніби розуміли все і незадоволених майже не було. Вони гралися з маленькою дитиною, а постійні клієнти, навіть, залишали побільше чайових.

Особливо серед пасажирів виділялася молода дівчина Алісія. Вона стала гарним другом для Енріке і пропонувала йому інколи приглядати за малечею, поки він працює. Чоловік погоджувався. Він пропонував їх гроші, проте Алісія завжди відмовлялася. Натомість говорила, що розуміє як важко виховувати одному дітей, коли постійно не вистачає коштів.

Енріке постійно не вистачало грошей, щоб покривати всі рахунки. Про збереження не було і мови. Для того, щоб заробляти більше чоловікові було потрібне авто представницького класу.

Він не знав , що робити поки Алісія не запропонувала йому взяти кредит в банку і пообіцяла допомогти з усіма необхідними документами. Чоловік погодився і почав збирати всі необхідні документи. З ними вони пішли до банку, де їм повідомили, що відповідь буде через тиждень.

Всю цю неділю Енріке був сам не свій. Від цього кредиту залежала його подальша доля і доля його дітей. Одного разу, приїхавши додому, він побачив листа з банку. Але там була відмова. У батька опустилися руки, але поруч знову опинилася Алісія.

Вона підбадьорювала його і пояснила, що одна відмова нічого не означає. Тому потрібно відправити запити в різні банки. Так наш герой і зробив.

Через тиждень Енріке почав отримувати листи з різних банків. В усіх було одне – в кредиті відмовлено. Він вже втратив останню надію. Але всеодно мріяв дати своїм дітям краще життя, тому почав працювати по 15 годин на добу. Він навіть почав трохи відкладати грошей, але тут поламалось авто. Зі слів механіка чоловік зрозумів, що на ремонт коштів не вистачить.

Повертаючись додому, Енріке думав про найгірше. Про те, що у нього можуть забрати його дітей. Але зайшовши до будинку, він почув сміх діток. Коли той зайшов далі, вони міцно обійняли батька. Поруч стояла Алісія. Вона простягнула листа, той не повірив своїм очам, там було написано про схвалення кредиту.

Через деякий час Енріке, як і хотів, змінив автомобіль. Він почав гарно заробляти і з часом став не просто водієм, а купляв автомобілі, щоб здавати їх в оренду. Все це переросло у таксопарк і чоловік заробив достатньо коштів, щоб купити собі великий будинок, багато подорожувати і дати дітям гарну освіту.

Згодом вони почали жити разом з Алісією, тому що були закохані і уже запланували весілля. Проте одного разу хтось постукав у двері. Вони не чекали гостей. Відкривши двері, чоловік побачив Аманду, колишню дружину, яка залишила їх.

Вона сказала, що хоче повернутися до них і просить пробачити її за все зроблене. Жінка розповіла, що чоловік до якого вона пішла, погано з нею поводився і вона дуже шкодує про свій вчинок. Вона обійняла його і зайшла до будинку, не дочекавшись поки Енріке щось відповість.

Коли вона зайшла на кухню то побачила якусь жінку за столом і запитала: “Хто це? Вижени її.” Проте діти обійняли Алісію, вони полюбили її як рідну матір. Енріке вивів на вулицю Аманду і сказав: “Ніколи не смій повертатися в цей дім. Алісія – моя дружина.

А ти зможеш бачити дітей в установлений судом час.” Відправляйся на пошуки нового чоловіка, який дасть тобі все. Він закрив двері перед її лицем і більше ніколи не бачив Аманду.

Вона більше не провідувала своїх дітей, оскільки її цікавили тільки гроші.