Перейти до вмісту

Мама розсекретила план майбутнього зята та змогла врятувати дочку від чоловіка, якому було важливе тільке фінансове становище дівчини

У Марії Дмитрівни була чудова дочка. Росла послушною, добре вчилася, а вже такою вродливою була, усі хлопці на неї задивлялися. Дівчина зустрічалася з хлопцем Максимом. Усе в них було серйозно і вони планували одружитися. Але така новина не дуже радувала маму Наталі.

Закінчивши інститут, Наталя знайшла хорошу роботу журналіста. Там вона користувалася успіхом у чоловіків. Багато хто намагався підкорити її серце, але вона нікого до себе непідпускала. І тут вона познайомилася з Максимом. Він з повагою ставився до дівчини, дарував дорогі подарунки, водив у кафе, зустрічав та провожав її після роботи, одним словом, проходу їй не давав. Наталя закохалася у нього і хоч вони не довго зустрічалися, вона готова була вийти за нього заміж. Наталя розповіла про свого нареченого батькам, оскільки прийняти таке важливе рішення самостійно вона не змогла. Батьки хотіли познайомитися з хлопцем та запросили їх на спільну сімейну вечерю.

На перший погляд, Максим сподобався батькам, як виявилося, у нього з моїм татом багато спільних інтересів. А от материнське серце відчувало щось погане … Занадто цей хлопчина ідеальний. Але Марія Дмитрівна відкинула погані думки і разом з дочкою почали готуватися до весілля. Залишилося ще трішки до свята, а тривога не покидала метерине серце. Вона запросила дочку з хлопцем, знову на святкову вечерю. Коли Максим разом з татом собі добряче випив, мама відвела майбутнього зятя в іншу кімнату, і веселим голосом промовила, що дуже рада майбутньому весіллю. Вся справа в тому, що Наталя звикла до забезпеченого життя, а наша з чоловіком фірма розпалася, і ми їй нічого не зможемо дати. Але з таким зятем за майбутнє свої дочки я можу неперейматися. Я дуже рада, що вона зустріла тебе.

Читайте також: Вероніка всіма силами намагалася повернути чоловіка, але все було марно. У її житті з’являлися інші чоловіки, проте вона так і залишилася одна, адже крім свого Олега вона нікого більше й не любила …

Вираз обличчя Максима відразу помінявся. Він повернувся на кухню, з усіма попрощався та поїхав додому.

На наступний день, хлопець не відповідав на дзвінки дівчини, а вечором написав повідомлення, що вони не можуть бути разом, та просив його пробачити. Наталя не могла змиритися з цим, довго плакала, та не знала, як має дальше жити без коханого. І тільки Марія Дмитрівна розуміла справжню причину поведінки хлопця. Мама змогла врятувати дочку від чоловіка, якому було важливе тільке фінансове становище дівчини.