Перейти до вмісту

Вероніка всіма силами намагалася повернути чоловіка, але все було марно. У її житті з’являлися інші чоловіки, проте вона так і залишилася одна, адже крім свого Олега вона нікого більше й не любила …

З чоловіком ми одружилися молодими. Так, як жити ми не мали де, то батьки вирішити зробити нам подарунок на весілля, купили нову квартиру, у досить хорошому районі. Зробили ми новосілля, зібрали родичів, а також запросили і нових сусідів, щоб хоч трошки подружитися з ними.

З Веронікою, яка жила з нами на одному поверсі, ми почали дружити та часто ходити один до одного в гості. Але у неї все була одна розмова: її чоловік, Олег.

Олег на початку був хорошим чоловіком, але потім почав пити, роботу залишив та вдома нічого не допомагав. І якщо раніше пив тільки на вихідних, то останнім часом майже кожного дня. А найстрашніше став руки розпускати. Вероніка не могла його залишити, адже вона кохала його та й не хотіла, щоб син ріс без батька.

Коли вперше він вдарив Вероніку, вона в сльозах прибігла до нас. Мій чоловік, хотів піти та провчити Олега, але Вероніка сказала, що не потрібно нікуди йти. Стала переконувати нас, що він хороший, просто хворий. Алкоголізм – це хвороба. А не лікується тому, що він не розуміє, що хворий. І тут мій чоловік невтримався і сказав:

– Ти знаєш, мені здається, що ви двоє хворі. Я більше не буду мішатися у ваше життя, розбирайтеся самі.

Читайте також: Печінка тріски: корисний вплив на організм людини

Вероніка приходила до нас жалітися, після кожної сварки з чоловіком. Так, як мій чоловік старався не з’являтися на кухні, коли була Вероніка, то заспокоювати її, мені приходилося самій. Через деякий час, приходив Вероніки син, казав, що тато заснув і вона може йти додому…

Одного разу Вероніка прийшла до нас уся в сльозах і сказала, що Олег зібрав речі і пішов жити до іншої жінки.

Як виявилося, іншою жінкою була прибиральниця з сусіднього будинку. Я не могла зрозуміти, як Олег міг проміняти сина та симпатичну струнку Вероніку на таку жінку. Минув уже місяць, а Олег так і не повернувся.

Вероніка переживала його відхід дуже важко. Ридала вечорами у нас на кухні, всіма силами старалася повернути чоловіка: і в гості кликала, і стіл накривала, горілку купувала, чекала біля роботи, але все було марно.

Пройшло трохи часу і Вероніка змирилася. Вона переїхала жити до сина в інше місто, сидить з внуками, допомагає невістці, а нового чоловіка вона так і не змогла зустріти, адже крім свого Олега вона нікого більше й не любила …