Перейти до вмісту

Мама зятя відразу не злюбила. Тому разом з вітчимом сказали, що не будуть жити з чужою людиною під одним дахом. А згодом я дізналася, що у моїй квартирі живе дочка вітчима з дитиною, а ми з коханим, маючи свою квартиру, маємо жити на орендованій

Коли мені було 12 років, моя мама вдруге вийшла заміж. У мого вітчима теж був другий шлюб, свою квартиру він залишив колишній жінці і дочці та переїхав жити до нас. Андрій не спілкувався з своєю дочкою, тому, що вона була ображена на нього і не хотіла бачити батька. Але аліменти Марині він все-таки сплачував.

Жили ми з Андріє ніби не погано, не конфліктували. Мені вже тоді було 17 років, все свідоме життя мене виховував рідний тато, якого не стало, тому до відчима і я ставилася більше як до друга мами, а не як до тата. Так ми прожили 5 років. Коли я вийшла заміж, то мого чоловіка мама з вітчимом і на поріг не пустили, сказали, що не будуть жити з чужою людиною під одним дахом. З Русланом ми чекали на дитинку, тому виходу не було, і ми переїхали жити на орендовану квартиру. Моя мама Руслана не злюбила одразу, з онуком гралася, а з чоловіком взагалі не спілкувалася.

Одного дня я попросила маму забрати Дениса з дитячого садочку, а вона мені відмовила, бо в цей день залишалася з онукою Андрія. Я спершу не зрозуміла, про кого йдеться, а потім згадала про його доньку Марину. На наступний день я вирішила зайти до мами в гості без попередження. У мене були ключі, тому я відчинила двері. Вдома було порожньо, а в моїй кімнаті стояло дитяче ліжечко.

– Марина з дочкою живе з нами. Їй Андрій запропонував, адже у неї зараз важкий період в житті, вона залишилася одна у важкій ситуації, – виправдовувалася мама, а тоді вирішила ще мене повчити: – А ти чого прийшла без попередження? Могла подзвонити і запитати чи можна?

Читайте також: Смачний торт з курячого філе: ви точно здивуєте своїх гостей

Я була шокована, ця квартира належала моєму татові, і вона була така ж моя, як і мами. Чому я маю попереджати перед тим, як приходжу в свою квартиру. Я з чоловіком викидаємо багато грошей, щоб орендувати квартиру, поки в моїй квартирі безтурботно живе мамин чоловік, та ще й дочку свою привів.

Того дня, я дочекалася маму з роботи, вже і Марина з дочкою повернулася. Розпочався скандал, і тут мама мені сказала:

– Поки Марина буде жити тут і це не обговорюється.

Я була дуже розчарована, адже Андрій залишив свою квартиру колишній дружині і доньці, так чого вона тепер займає мою територію. З мамою ми дуже посварилася, а наступного дня я її поставила перед фактом: або Марина покидає мою кімнату, або я прописую Руслана в квартиру і ми переїжджаємо туди жити. Мама відповіла, що тоді вона взагалі відпише свою половину квартири Андрію, і що в моїх інтересах заспокоїтися і поставитися до того, що відбувається без емоцій.

Руслан говорить, щоб я не пхалася туди, бо більше нервів піде на суперечки. Але мене вбиває така несправедливість. Що робити в подібній ситуації – не знаю …