Перейти до вмісту

Марійка була в шоці, що у її чоловіка з’явилася коханка, але вона вирішила боротися за свого чоловіка. Подружка подзвонила до мене і розповіла, що дуже кохає Сашка і не уявляє свого життя без нього

У мене є подружка Марія, і я хочу розповісти вам її історію. Вчилися ми разом з нею в інституті, і уже на першому курсі, До Марійки почав залицятися Сашко. Спершу це було несерйозно, але згодом вони почали зустрічатися. У них все було чудово, адже мали дуже багато чого спільного. Складалося таке враження, що вони створені один для одного.

Після закінчення інституту вони одружилися, але не відразу планували дітей. Молоді хотіли пожити для себе. Двоє будували кар’єру й згодом купили шикарну квартиру та збудувати будинок за містом.

У них все було добре, і тут у Сашко появляється інша жінка. Марійка дізналася про це лише коли чоловік сам зізнався. Він хотів піти до коханки, але й з дружиною їх багато пов’язувало і він не міг визначитися, хто йому дорожче.

Марійка була в шоці від почутого, але вирішила буде боротися за свого чоловіка. Подружка подзвонила до мене і розповіла, що дуже кохає Сашка і не уявляє свого життя без нього.

Читайте також: Запечена скумбрія в духовці з овочами та сиром

З того часу чоловік метався від одної до другої. В результаті все-таки вирішив залишитися в сім’ї та покинув коханку.

Згодом Марійка і Сашко стали батьками красивого хлопчика і продовжують жити щасливо, ніби нічого і не трапилося. Та й чоловік обожнює свою дружину і синочка. Я не розуміла, як можна пробачити таку зраду, тому спитала у подруги, як вона все це пережила.

Марійка відповіла, що не вважає, що її чоловік зраджував. Це просто його невелика пригода і вона дуже рада, що чоловік залишився з нею …