Перейти до вмісту

Марта, чомусь цього не хоче розуміти, і підтримати брата

Одного вечора, я закінчила працювати, і вирішила подивитися телевізор. Об 11 годині вечора , подзвонила моя середня дочка Марта.

Вона навіть не привіталась, не запитала як я поживаю, а почала з докорів:

-Мамо, ти якого  дала Тарасу гроші на авто? Ти хіба не знаєш, яка в нього жінка? Вона потім ту машину не віддасть! Обдере його, як липку! Вона вже двічі виганяла його з квартири.Чим ти думала? Як ти могла?

 

Читайте також Вергуни — незвичайне печиво

 

Так, справді, я дала кілька тисяч євро на машину старшому сину, бо він хоче зберегти сім’ю. Моя невістка з сином мають свій бізнес. Жінка вибаглива, дещо примхлива, завжди їй усього мало. Ось остання забаганка-хоче, щоб син на ювілей їй подарував автівку. Зараз син не може заробити на авто, бо усі гроші вкладає у свою справу. Я повинна була допомогти!

 

Я не думала, що кілька тисяч євро так можуть змінити погоду в моїй родині. Я усіх дітей люблю однаково. Середня дочка живе у великому будинку. З ремонтом я допомогла. Наймолодший син вчився на платному, усі 5 років я тягнула навчання. На весілля подарувала 1кімнатну квартиру молодятам. Все життя собі відмовляла. Тільки, щоб дітям було краще. “А на, маєш тобі, Ганю празник!”

 

Тарасу не пощастило з жінкою, бо вона занадто багато всього хоче, а він своєю чергою старається зробити усе можливе для того, щоб підтримувати дружину і забезпечувати дітей.

 

Марта, чомусь цього не хоче розуміти, і підтримати брата.Я таки переслала 7 тисяч синові, він подякував і сказав, що поверне гроші, коли його бізнес буде мати прибутки. Я знаю, що мій син порядний і чесний і допоможе мені, якщо мені треба буде грошей.

 

Дочка дзвонила мало не щодижня. Все давила на мене, а потім видала:

“Мамо, давай нам теж з братом по 7 штук, чим ми гірші? Або ми тебе знати не хочемо”. Через гроші, так і ми всі посварились!