Перейти до вмісту

Мене не покидали сумніви, що діти мої і я вирішив зробити тест на батьківство. Так, через свої дурні догадки я втрати дітей та кохану дружину

Я сам усе зруйнував, але вірю, що ще можу щось змінити.

З Дариною ми одружилися, ще коли вчилися в інституті. Жити ми не мали де, тому знімали кімнату в гуртожитку. Пройшло пів року, і вона скзала мені, що у нас скоро буде дитина. Не знаю, як це трапилося, адже ми завжди захищалися. Тоді я почав сумніватися, що ця дитина моя.

Ми вирішили купити однокімнатну квартиру, а згодом у нас народилася донечка. А через три роки на світ з’явився Андрійко – я дуже любив дітей, хоча вони взагалі не були похожі ні на дружину, ні на мене.

Сумніви мене і далі не покидали, і я вирішив зробити тест на батьківство. Коли прийшли результати, виявилось, що двоє дітей мої. Я поставив результати тесту до усіх документів у комод.

Читайте також: Гарбузове варення з журавлиною: не тільки надзвичайно смачне, а й корисне

Літом, ми запланували з жінкою та дітьми поїхати на море. Коли вона шукала свій паспор, то побачила результати тесту. Дарина дуже розізлилася, почалися сварки, які у підсумку закінчилися розлученням.

Дружина не змогла мені пробачити. Я не хотів руйнувати сім’ю, адже я кохав Дарину і не уявляв свого життя без неї та дітей.

Так, через свої дурні догадки я втрати дітей та кохану дружину…