Перейти до вмісту

Мені дуже соромно за себе і за те, що я сам розрушив свою сім’ю. А найгірше те, що моя Оксана має вже іншого чоловіка, і дала мені зрозуміти, що в мене взагалі немає шансу

З Оксаною ми познайомилися в інституті. Вона мені сподобалася відразу і ми почали зустрічатися. Уже через пів року, я зробив їй пропозицію. Згодом ми відгуляли шикарне весілля.

Жили ми в злагоді. З часом у нас появився синочок. Коли йому виповнилося 10 років, у нас появилася донечка. Цей період був дуже складним для мене — я втратив свій постійний дохід, тоді Оксана все взяла на свої плечі. При цьому я поводився не найкращим чином. Мені було соромно, що я не можу забез печити сім’ю, і ​​я зривався на ній. Правда, ми пройшли цей складний період, і от дружина захотіла ще дитину. Тоді наша старший син закінчува 9 клас.

Після закінчення школи Артут поступив в інститут та переїхав жити в інше місто. У цей час Оксані на роботі запропонували хорошу посаду і тоді я зробив те, про що шкодую досі. Я кохав свою дружину, вона була для мене опорою та підтримкою, але от моє життя змінилося.

Багато моїх друзів розлучилося і наші відпочинки стали зовсім іншими. З часом ми почали знайомитися з різними дівчатами. І так у мене появилася Оля. Вона була подругою мого найкращого друга. Жінка проявляла до мене увагу і це мені дуже подобалося.

Одного вечора Оля запросила мене у гості, і я погодився. Мені взагалі не було соромно, адже я був впевнений, що це всього лиш на один раз. Але одним разом це не завершилося, так і закрутився наш роман. Оксана натомість стала мене тільки більше дратувати, вона приставала до мене через дрібниці. Можливо, вона відчувала, що у мене є інша жінка.

Читайте також: Рецеп смачної Різдвяної куті

Я спеціально почав робити їй зауваження. І, що зараз мене дивує, винуватим себе не відчував. Одного вечора я просто зібрав свої речі та пішов жити до Олі.

Згодом я зрозумів, що взагалі не хочу повертатися додому. Мені з Олею було так добре, цікаво, неначе в молодості. От і подав на розлучення та вирішив одружитися на Олі. Колишня дружина нічого не сказала, тільки син перестав зі мною спілкуватися — обідився, що я покинув його маму.

З Олею прожив я пів року і більше не можу. Вона мені вже остогидла за цей час. Спільне життя з цією жінкою стало ще гірше, ніж було з Оксаною. Їй постійно від мене щось треба, моїх дітей не признає, влаштовує скандали, коли я допомагаю колишній дружині фінансово.

Мені дуже соромно за себе і за те, що я сам розрушив свою сім’ю. А найгірше те, що моя Оксана має вже іншого чоловіка, і дала мені зрозуміти, що в мене взагалі немає шансу …