Перейти до вмісту

Рецеп смачної Різдвяної куті

Інгредієнти:

– мак – 120 гр.

– пшениця шліфована – 200 гр.

– цукор – 1 ст. л.

– сіль – 5 гр.

– мед – 3 ст. л.

– родзинки – 100 гр.

– волоські горіхи – 100 гр.

Читайте також: – Ти знає, так! З Мариною, то спокійно, то сварка, а потім бурхливе примирення. Вона мене просто зводить з розуму емоціями. А ти як тиха калюжа

Приготування:

– у глибоку посудину викладіть пшеницю та залийте її холодною водою, добре промийте перетираючи руками. Зберіть ложкою все сміття з поверхні води.

– висипте пшеницю в сито і промийте її під проточною водою. Мийте поки вода не стане прозорою. Варіть пшеницю в каструлі з товстим дном.

– пшеницю в каструлю залийтемдвома склянками води і варіть 35-45 хвилин. Коли закипить скрутіть вогонь, накрийте кришкою та помішуйте пшеницю кожні 10 хвилин. Через 25 хвилин після початку варки додайте сіль.

– мак промийте водою будь-якої температури. Пересипте його у каструлю, налийте 1,5 склянки води і варіть приблизно пів години. Воду злийте через дрібне сито, почекайте щоб охолонув. Змішайте мак з цукром і розтріть його в макітрі (блендером), до появи білого «молочка».

– родзинки промийте, залийте їх гарячою водою на 7 хвилин, злийте воду та викладіть на серветку, щоб забрати вологу.

– потім змішайте усі інгредієнти разом.

– медову заливку готуйте перед подачею куті до столу. Розведіть мед у посудині з теплою водою. Потім цією сумішшю залийте кутю, добре перемішайте та подавайте до столу.

Смачного!