Перейти до вмісту

Мені лячно. Боюсь залишитись з трьома дітьми на руках

Старшій дочці Златі 6 років, молодшій Єві 8 місяців. Я дуже втомлююся, так як старша дочка стала просто некерованою, раніше вона такою не була. Думаю, що ревнує до молодшої, хоча я намагаюся приділяти їй увагу, як раніше, але це погано виходить, маленька дитина потребує багато часу і сил.

Така різниця у віці у дітей, я думала, що Златуня буде хоч трохи мені допомагати, посидить з малятком, поки я приберу або обід приготую, але я боюся залишити їх удвох. Помітила, що старша дочка стала все більше мене дратувати, хочеться віддати її бабусі хоч на якийсь період, але бабуся живе далеко, з нею потрібно займатися і готувати її до школи.

З Віталіком стосунки так собі, коли прошу його, щоб допомагав, поговорив зі Златкою, погуляв з Євою, дав мені трохи відпочити, але він вічно зайнятий, а недавно, коли почалася через це сварка, сказав: “Маєш собі дівчат, тепер і доглядай за ними”.

 

Читайте такожВсі витрати лягли на нас. Сват прямо на заручинах сказав: – Хочу побачити, чи зять готовий до життя з моєю донечкою

Віталік дуже хотів сина, особливо коли я була вагітна другою дочкою, я навіть, коли дізналася, що буде дівчинка, не відразу йомусказала, щоб не засмучувати, думала, згодом звикне, адже це його рідні діти. Але в чому моя вина? Розумію, що не можна так говорити, але вже шкодую, що народила другу дитину, зараз би не опинилася в такій ситуації.

Моя найкраща подруга і хресна мама Златки, до сих пір не заміжня. Раніше я їй співчувала, що вона самотня, а тепер заздрю. Вона живе так, як хоче, може дозволити собі і відпустку за кордоном, а недавно купила собі автомобіль. І проблем у неї немає таких, як у мене.
Подруга радить мені народити ще одну дитину, раптом це буде хлопчик і Віталік змінить до мене своє ставлення і стане займатися дітьми, але я не хочу ризикувати, якщо народиться знову дівчинка то, швидше за все, залишуся одна з трьома дітьми на руках.