Перейти до вмісту

Всі витрати лягли на нас. Сват прямо на заручинах сказав: – Хочу побачити, чи зять готовий до життя з моєю донечкою

Коли ми готувалися до весілля, то мене дуже здивувала позиція сватів. Всі витрати лягли на нас. Сват прямо на заручинах сказав: – Хочу побачити, чи зять готовий до життя з моєю донечкою, адже у неї, ще ті запити. Як сказав так і зробив, незважаючи на те, що вони “великі багачі”, як кажуть в нашому місті – на організацію не дав ані копійки

 

Півтора роки тому мій тридцятип’ятирічний син вперше одружився. До цього він зустрічався з дівчатами, і пробував з деякими з них жити цивільним шлюбом. Однак завжди знаходив в своїх подруг якісь вади, і розривав стосунки, в надії зустріти ту свою єдину. Чесно кажучи, в якийсь момент ми з чоловіком зневірилися чекати від сина створення сім’ї і онуків (думали, що він так і постаріє,
постійним шукачем щастя), але одного разу він нарешті знайшов “дівчину мрії”.

Читайте також Я не чекаю, що Артур кине сім’ю, мені це не треба, а йому подобається, що не потрібно брехати, що він піде з сім’ї, як тільки діти підростуть.

Обраниця Славіка виявилася непростою, з модельною зовнішністю, на 7 років молодша за нього, з хорошою освітою і з багатої сім’ї. Я ще жодного разу в житті не бачила, щоб чоловік домагався уваги жінки так, як це робив заради неї син: він буквально кожну примху її виконував, і витрачав великі суми на подарунки. Щоб ця дівчина сприймала його серйозно, він навіть ризикнув вкласти всі свої кошти в бізнес, завдяки чому став заробляти більше.

 

Коли син зробив Галині пропозицію, вона не одразу відповіла “так”. Спершу вона дала йому зрозуміти, що він їй не рівня, але через  кілька років відносин вона таки погодилася стати дружиною нашого Славіка. В їх весілля наша сім’я вклалася по повній, так як багатий сват заявив, що він повинен бути впевнений в тому, що зять потягне запити його дочки, і грошей на торжество давати не став.
Потім виявилося, що вони з матір’ю нареченої подарували молодятам велику суму грошей, але навіщо було відмовляти в допомозі з організацією торжества, не зрозуміло.

Загалом, живе тепер мій син з Галиною вже півтора року, а її запити все не зменшуються. Вона вимагає з нього оплати всіх своїх примх: особистий тренер, дорогий одяг, відпустка мінімум 3 рази в рік. А коли мова зайшла про те, що пора думати про дітей, Галина взагалі заявила, що буде мати їх  тільки після того, як чоловік їй купить квартиру побільше (зараз живуть у великій двійці, а їй хочеться трьох або чотирикімнатну).

Загалом, Славік мені часто скаржиться на те, що дружина з нього “всі соки тягне”. А я, хоча і шкодую його, але все одно своєю невісткою захоплююся. Адже вона молодець, що знає собі ціну. І якби вона не була такою вимогливою, то напевно син не досяг би таких фінансових висот, і швидше за все, до сих пір ходив би холостяком.
У нас з цією дівчиною хороші відносини, і при бажанні я могла б домовитися, щоб вона так сильно не налягала на свого чоловіка, але навіщо? Нехай краще син її слухається, і продовжує ставати кращим.