Перейти до вмісту

Мені потрібна порада досвідчених жінок, як мені себе поводити коли мій обранець дуже контролює всі витрати і ділить їх на двох

Ми живемо разом вже два роки. Знімаємо квартиру, маємо стабільну роботу. Він заробляє значно більше ніж я, але хоче, щоб всі побутові витрати ми ділили на двох. За все: квартиру, їжу, комунальні послуги, побутові речі. Виходить у нас рівноправність. При цьому готувати їжу, прибирати, прати і інші справи по господарству повинна робити я. Бо він вважає, що ці заняття не для чоловіків.

 

Читайте такожЗ Андрієм усе було по другому. Спочатку дівчина розповіла про дитину, щоб між ними не було недомовок.

 

Він щасливий, що я не живу за його рахунок. При цьому сам хлопець з багатої родини, яка завжди з радістю готова йому допомогти фінансами. Допомога від них він не бере. А батьки оформили йому рахунок в банку.

 

Хлопець любить красиве життя. Ні в чому собі не відмовляє, купує собі дорогу техніку, речі, продукти. Їду він сам і з’їдає, бо їм набагато менше. І дуже часто ніяких делікатесів мені не дістається. Мої скромні пропозиції у вигляді макаронів або картоплі з сосискою або котлетами він не хоче. Адже каже, що на здоров’ї економити не потрібно.

 

Подарунки йому подобаються дорогі. Ціна, яких від 4-5 тисяч. Для мене він теж іноді купує подарунки. При цьому в подальшому постійно мені нагадує про це.

 

У моєму житті: одна мама з маленькою зарплатою і сестра, яка вчиться в школі. Їм самим потрібна допомога. Щоб їм допомогти я ховаю від нього свої гроші. Мій хлопець, дізнавшись про це, закатав скандал. Каже, що якщо я приховую частину свого доходу, значить йому не до кінця довіряю. При цьому я хочу допомагати своїм близьким.

Також хочу мати свою подушку безпеки на випадок хвороби або втрати роботи. На це є свої причини. Ми розмовляли з хлопцем на тему декрету. Я думала, що чекаю дитину, але я помилилася. І він сказав, що красивого життя на допомогу по догляду за дитиною не вийде. Для цього мені потрібно буде додатково працювати на дому. Адже в сучасному світі він не повинен один забезпечувати сім’ю.