Перейти до вмісту

Мені соромно комусь сказати, що мій Кирило працює в салоні краси – нігті нашим дамам в порядок приводить.

Мене звати Наталя. Я заміжня. У нас з чоловіком чудовий син, якому вже виповнилося 17 років. І все б нічого, якби не майбутня професія нашого Кирила.

Ми часто запитували сина, ким він бачить себе в майбутньому. Спершу він казав, що хоче бути програмістом, але з математикою та іноземними мовами халепа, і туди дорога нам закрити. Потім син захотів піти вчитися на повара, так як любить готувати. Я не була проти, бо бачила, яке це приносить йому задоволення.

 

Читайте також Я вийшла на роботу, але половину зарплати утримують пристави за його борги.

 

Я вже спала і бачила свого Кирила на шоу “Мастер шеф”.
А коли прийшов час подавати документи, він приголомшив нас звісткою.

– Мамо, тату… я вирішив, що хочу закінчити курси по… манікюру. Зараз в цій сфері добре заробляють.
Я мало зі стільця не впала, як почула ким все-таки хоче стати мій єдиний син. Я всяке очікувала, але щоб таке…
Всі його однокласники поступили у серйозні заклади. Вважаю, їх батькам є ким пишатися. І я вам скажу, він вже закінчив ці курси, а тепер каже, щоб ми допомогли йому з покупкою всіх інструментів.

А я не погоджуюсь. Це не професія для справжнього чоловіка. У нас не бідна сім’я. В нашому маленькому містечку у нас є два магазинчики, як я люблю їх називати, “1001 дрібниця”. Ми забезпечені, але я не збираюсь оплачувати цю безглуздість.

Я кажу йому, ходи краще в наш магазин продавцем працювати, а він ні і все. Загорівся своїм бізнесом.
Всі наші друзі та родичі кажуть, що ми псуємо з чоловіком його долю, що це його мрія. Але я ніяк з цією мрією не можу змиритися.

Мені соромно комусь сказати, що мій Кирило працює в салоні краси – нігті нашим дамам в порядок приводить. Тьху! Сором який! Навіть не думала, що колись в житті в мене будуть такі проблеми.

Але Кирило не чекав на наші, як він каже, подачки. Він взяв в оренду пару метрів у місцевій перукарні, позичив у цього ж директора гроші на всі необхідні інструменти, і вже працює.

Я не знаю як це сприймати. Тепер ніби й розумію, що Кирило чудовий спеціаліст. В нього записи на два місяці наперед, але я не можу через себе переступити, щоб похвалити сина, бо він таки добився свого, і зараз непогано заробляє.