Історії

Мені стало дуже прикро. Тепер ми точно до них більше не поїдемо. Нехай вони краще приїжджають.

Невістка у нас хороша, двоє діточок у них з сином. Вона гарна господиня, але, звичайно, готує гірше за мене, бо городська. Коли вони у нас в гостях, я завжди балую їх домашньою смакотою: борщиком наваристим, вареничками, котлетками. Син завжди нахвалює мої страви, а мені приємно.

Якось ми поїхали у гості до них, і невістка подала борщ. Смачний, але не такий, як у мене, звичайно. Ось тоді я всього лише раз дорікнула невістці, що в неї борщ не такий наваристий і ароматний, як мій. Дала їй кілька порад, від щирого серця. Навіть не підозрювала, чим це обернеться. Коли ми наступного разу, приїхали з чоловіком в гості до дітей, ви не уявляєте, чим вони нас годували.

Два тижні ми їли магазинні пельмені. І це в той час, коли сама вона їла і дітей готувала чимось домашнім. Я спитала у Оксани, чому ми все магазинне їмо? Те, що почула у відповідь мене здивувало, вона сказала, що ми в гостях, тому не варто напружуватися, а вони звикли до такої їжі і вона їм подобається, а якщо не подобається нам – ніхто нас тут не тримає.

Читайте також: Як пояснити свекрусі, що вона мама лише для свого сина. А найголовніше, як зробити це так, щоб не образити її?

Мені стало дуже прикро. Тепер ми точно до них більше не поїдемо. Нехай краще вони приїжджають. З мене корона не впаде і я й надалі буду балувати їх домашніми смаколиками.