Історії

Як пояснити свекрусі, що вона мама лише для свого сина. А найголовніше, як зробити це так, щоб не образити її?

 

Недавно я вийшла заміж, все у нас складається добре, але ось зі свекрухою виникли проблеми. Жінка вона непогана, добра, душевна, але якась надто нав’язлива. Постійно лізе до нас, все їй цікаво. Я не звикла, щоб так безцеремонно втручалися в моє життя, тим більше сторонні люди. Мене це страшенно дратує. Як віддалитися від свекрухи, та щей так, щоб не образити її? Я насторожено ставлюся до ніжності і турботи від сторонніх людей – весь час чекаю якогось підступу. Навіщо впускати чужих людей у свій особистий простір?

Я і на роботі всіх своїх клієнток називаю на “ви”, хоча багато дівчат мої однолітки і навіть молодше. Панібратство нічим хорошим не закінчується. Ну подумаєш, вийшла я заміж за її сина, так що тепер, все життя їй маю присвятити? Часто згадую той момент на весіллі, коли Марія Іванівна в самий розпал святкування підійшла до мене і сказала: – Не хвилюйся, дитинко, тепер у тебе буду я, людина, яка завжди підкаже і допоможе. Тільки тепер я для тебе – мама, щоб так мене завжди і називала.

Скажу чесно, ті слова мені особо не сподобалися. Мама, яка ще мама? Ніколи в житті. Все подальше святкування було для мене вже не важливе. В голові все крутилися її слова. Чоловік каже, що його мама хоче для мене кращого. Що нічого поганого в цьому він не бачить.

Читайте також: Декілька основних порад при зимовому догляді за шкірою обличчя

Але я цього не розумію. У мене є багато подруг, і мало хто з них називає свою свекруху “мамою”. Це колись було важливо. В наш час змушувати людей до такого – дивно. Тим більше, що живемо ми в окремій квартирі. Обоє з чоловіком маємо хорошу роботу.

Як пояснити свекрусі, що вона мама лише для свого сина, а для мене вона Марія Іванівна і ніяк інакше? А найголовніше, як зробити це так, щоб не образити її?