Перейти до вмісту

Мені ця ідея відразу не сподобалася, мені не хотілося проводити свій вільний час з незнайомими людьми, тут на зустріч зі своїми друзями не завжди є час!

Дружина недавно знайшла у Фейсбуці свою шкільну подругу. Поспілкувавшись трохи, вони вирішили відновити дружбу. Зустрілися кілька разів удвох в кафе, походили по магазинах у вихідні, а потім придумали, що пора познайомити і нас, чоловіків, щоб зустрічатися всім разом, родинами, ходити в гості один до одного.

Мені ця ідея відразу не сподобалася, мені не хотілося проводити свій вільний час з незнайомими людьми, тут на зустріч зі своїми друзями не завжди є час! Але коли я побачив реакцію дружини на мою відмову, пообіцяв, що разок ми сходимо до них в гості і більше не будемо про це заводити розмову. Як виявилося, даремно я поступився дружині.

Читайте також Сьогодні мені захотілося припинити усілякі відносини зі своєю дочкою. У мене пропали до неї всі материнські почуття і інстинкти.

Почалося все з того, що коли ми тільки збиралися до цих “друзів” в гості, ми ледь не посварилися: дружина була постійно незадоволена тим, як я одягнувся. Раніше я за нею цього не помічав, але тепер вона, мабуть, хотіла показати своїй подрузі, який у неї чоловік, не кажучи вже про те, що сама витратила купу грошей на вбрання, щоб виглядати не гірше колишньої однокласниці!

Зібралися з горем навпіл, я вже туди йшов без настрою, але коли познайомився з чоловіком Настиної подруги, зрозумів, що ми дуже різні люди і нам просто нема про що розмовляти!

Так і просиділи весь вечір, майже не спілкуючись, слухаючи спогади наших дружин про шкільні роки, їхніх спільних знайомих, хто як влаштувався в житті, хто розлучився, хто на кому одружився. Я прекрасно обійшовся б без цих докладних описів чужого життя і пліток, але довелося сидіти цілий вечір, зображуючи, що мені теж цікаво!

Потім я чесно сказав дружині, що більше я не збираюся підтримувати такі посиденьки, але Настя відповіла, що раз ми були у них в гостях, то буде негарно не запросити їх до нас. На щастя, вони відмовилися, я думаю з тієї ж причини, що і я, але запропонували сходити разом в кіно.

Ну, в кіно трохи було веселіше, бо можна було дивитися фільм і не потрібно шукати тему для підтримки розмови.
Сподіваюся, що на цьому наші зустрічі закінчаться, а дружини, якщо хочуть, нехай собі спілкуються.

І ось я не можу ніяк зрозуміти цих жінок: сидять годинами у соцмережах, вишукують людей, з якими не бачилися багато років, щоб дізнатися, хто, де і з ким. Прагнуть показати своє особисте, часто прикрашене життя, показати себе у вигідному світлі, красивою молодою, успішною, щоб заздрили колишні шкільні подруги та ще й потім засмучуватися, що хтось живе краще або відпочивав на дорогому курорті.

Начебто немає в інтернеті більш цікавої та корисної інформації. ну правда. Не кажучи вже про те, що набагато краще
– приготувати щось смачне і провести час зі своєю родиною. Ну хіба я не правий?