Історії

Мені уже скоро 60, і я дуже розчарувалася у своїх дітях

Мені уже скоро 60, і я дуже розчарувалася у своїх дітях. Син живе у сусідньому місті, має хорошу жінку і виховує двоє дітей, а от дочці не дуже почастило у сімейному житті. З чоловіком вона розлучилася та сама виховує синочка, ще й з роботою у неї проблеми.

Оскільки я вдова, то дочка часто приходила до мене, ми з нею і спілкувалися, і за продуктами разом ходили, вона залишала у мене внука, коли їй потрібно було відлучитися. Я допомагала їй чим могла, все було добре до однієї ситуації.

Подзвонив мені якось син та сказав:

– Вітаємо тебе бабуся, у тебе скоро буде внучка – радісно мені повідомив Дмитро.

Моїй радості не було меж, я навіть знову вирішила починати в’язати різний одяг, раніше я дуже захоплена була в’язанням, але у мене були проблеми зі здоров’ям, і я припинила. Але, тут такий привід і навіть друге дихання відкрилося.

Я вирішила розповісти про радісну новину дочці, сходити з нею разом купити ниток і різних дрібничок для майбутнього одягу. Реакція Окани мені не сподобалася … Вона досить різко відреагувала на те, що я хочу знову в’язати, а вже після того, як я їй сказала про внучку – вона кинула трубку.

Читайе також: Смачний пиріг з шпинатом на бриндзою

Таку поведінку дочки я для себе пояснила проблемами в особистому житті та в роботі, але я її дуже сильно люблю і не можу ображатися на неї. Але час показав, що ці почуття не взаємні, коли я перписала свою квартиру на внучку.

Коли Оксана дізналася про це, то відразу прибігла до мене та почала дорікати мені, що я для сина роблю все, а вона одна і я їй навіть не допомагаю. Я їй намагалася пояснити, що їй хочу залишити будинок у селі, адже в неї одна дитина, а у Дмитра скоро буде три, і йому важче матеріально. Але зі сторони дочки розуміння я не побачила.

Оксана ображається на мене, не відповідає на мої дзвінки та й в гості не приходить. Я напевно не права в чомусь, але себе вона повела, як жадібна людина. Мені здається, що вона приходила та підтимувала зі мною зв’язок, тільки заради квартири. Мені дуже гірко та обідно, через таку поведінкоу дочки, адже я люблю як її, так і сина …