Перейти до вмісту

Мені відразу не сподобався хлопець подружки. Але Наталя таким закоханим поглядом дивилася на нього, що свої домисли я залишила при собі, щоб не псувати з нею стосунки

З Наталею ми дружимо з самого дитинства. Вчилися ми в одній групі в інституті і завжди ходили всюди разом. Коли Наталя закохалась, я спочатку за неї щиро зраділа. Її очі світились від щастя, було видно, що вона безмежно закохана …

Але, коли я вперше побачила її хлопця, то він мені чомусь дуже не сподобався. Надто широкий в плечах та дуже красивий… Зовні він справжній красень, але мені цей сорокарічний мужик зовсім не вселяв довіри. До того ж від нього була чути алкоголем, що мені зовсім не сподобалося.

Поводився цей Максим дуже гарно, говорив різні філософські речі, але коли я задала йому зустрічне запитання, то він розгубився і просто мовчав. Але Наталя таким закоханим поглядом дивилася на нього, що свої домисли я залишила при собі, щоб не псувати з нею стосунки.

Читайте також: Слова, які мені сказала невістка, я не можу забути уже довгий час

Через пів року Наталя з Максимом стали жити разом. Він не був примхливим і виявився великим фанатом чистоти. Але на цьому всі плюси його характеру закінчувалися, але він любив випивати, і то дуже часто позволяв собі таке.

Я говорила Наталі, щоб залишала його, бо життя доброго з Максимом у неї не буде. Але вона сказала, що вони чекають на дитину, і вона його не може покинути. Але після появи донечки, Наталі все ж таки довелося піти від нього.

Тоді під загрозою опинилося життя дитини. Одного разу Максим перебрав і підійшов до ліжечка донечки. Наталя говорила йому, щоб він у такому стані не підходив до дитини та забрала її з ліжечка. Дуже вчасно вона це зробила, тому, що Максим не втримався на ногах і звалився прямо на дитяче ліжко. Дитяча дерев’яне ліжечко розламалося на частини під його вагою.

У той момент, Наталя усе зрозуміла. А на наступний день, вона зібрала речі і пішла з дочкою жити до мами …