Перейти до вмісту

Мені, як матері, серце болить, від того, що сина не люблять, а він так старається для неї. Що мені зробити щоб моя дитина щасливою була?

 

Син у мене дуже мудра та розсудлива людина. Ростила я його сама, без батька, але виріс він розумним. Багато вчився, шукав себе, з часом  зайнявся бізнесом, відкрив свою фірму по будівництву. Бригада хороша, син всім щедро платить, офіс є, машина є, справи пішли на зліт. Незабаром він купив собі будиночок за містом, і з часом зробив з нього майже палац. Знайшов собі там помічницю із сільських – милу дівчину, я її просто обожнювала! Так хотіла, щоб він на ній одружився, але син пояснював, що вона всього лише у нього домробітниця. Але я бачила, як ця дівчина дивиться на мого сина закоханими очима, і так шкода її було.

І ось у сина ніби все є , як він і планував. Все, крім особистого життя, навіть домробітниця і та вийшла вже  заміж. І тут з’являється жінка, яка не подобається мені: дуже неприємна особа. Їй всього 25 років. Але справа не в цьому, просто відразу стало видно: не любить вона мого сина. «Дай» і «купи» – це її улюблені слова, а син і радий старатися. Весілля захотіла пишне, сукню довго вибирала, медовий місяць за кордоном. Незважаючи на успішність в бізнесі, синові навіть довелося кредит взяти, заради всіх її забаганок.

Думаєте, я просто придумую все це? Ні, я б і рада була за сина, якби віддача була. Але вона не хоче поки народжувати, тому, що грошей для дитини не вистачає. Чотири кімнати в будинку, а їй все тісно. Просить в сина, щоб розширювався в бізнесі. Це як? Сама не працює, знайшла покоївку, та все за неї робить за копійки. А сина невістка наче не бачить, ніякої турботи від неї, холодна як снігова королева. Доброго слова від неї не витягнути, тільки те і робить, що просить їй купити путівку куди-небудь, поки син працює, а він радий старатися! Я впевнена, що вона шукає собі іншого, тільки син мій нічого не помічає.

Читайте також: У своїй голові ні про, що не думають. Ні про нову власну квартину, та ні про що. У них дитина росте. Мені страшно від того, як вони живуть.

В принципі, мої здогади небезпідставні: у моєї колеги син працює барменом в одному ресторані, в якому невістка часто буває зі своїми подружками. Як вона там себе веде – він бачить. Питаю у сина, чому він з нею не ходить по ресторанах, він посилається на зайнятість і каже, що треба більше грошей заробити для сім’ї. Зрозуміло для чого. Ну так якби вона його любила, а то користується його добротою і все. А він купує її холодну любов. Дуже сумно спостерігати за цим всім.

Мені, як матері, серце болить, від того, що сина не люблять, а він так старається для неї.