Перейти до вмісту

Мені зателефонувала коханка мого чоловіка, запросила мене на зустріч.Після настільки неприємної розмови я розвернулася і пішла, до спільної згоди ми так і не прийшли.

Мені зателефонувала дівчина, представившись коханою жінкою мого чоловіка. Вона запросила мене на зустріч, щоб обговорити, що ж робити далі.На рахунок зустрічі я не турбувалась, прийшла як ходжу кожного дня.

Мене зустріла фігуриста блондинка в обтягуючому платті і з тонною макіяжу на обличчі. Побачивши мене, дівчина почала відкрито єхидствувати: «Мда, не дивно, що ваш чоловік ходить наліво. Я б теж від такої жирної недоглянутої баби пішла».
Я намагалася дотримуватися спокою, хоча всередині мене все закипало.

Читайте також Я вчора тебе зустріла. Напевне, випросила у Неба цю зустріч.І я пішла. Хоча понад усе на світі хотіла лишитися.
Я відповіла незнайомці: «Подивимося, які ви станете, коли на ваших плечах будуть двоє дітей і чоловік, якого доводиться прати, прибирати, готувати смачні обіди».

Після настільки неприємної розмови я розвернулася і пішла, до спільної згоди ми так і не прийшли.

Всю дорогу до будинку я ревіла, було дуже прикро, так мене ще ніхто не принижував. Кілька днів мені не хотілося навіть дивитися на чоловіка, як же він мені противний був, про зустріч з його розмальованою куркою я нічого не сказала, і він не заводив розмови про те, що йде від мене. Я усвідомлювала, що потрібно щось мені в своєму житті, а то я так і загрузнемо в побуті. Не для чоловіка, а для себе я вирішила сісти на дієту і записалася на фітнес тренування. А також з найближчої зарплати купила собі нове вбрання і відвідала салон краси.

Мені вдалося скинути більше 5 кілограмів за короткий проміжок часу, фітнес-зал і дієта, а також переживання через зради чоловіка зробили свою справу. Нова зачіска, модний макіяж і стильний одяг змусили чоловіка понервувати, він став повертатися раніше додому і влаштовувати сцени ревнощів, нібито у мене з’явився коханець.

Я байдуже ставилася до його претензіями, що ще більше виводило його з себе. Дійшло до того, що мій благовірний почав за мною стежити.
Певне, часу на коханку у нього не залишалося, і днями мені вона знову зателефонувала зі словами: «І що ж ти, цікаво, зробила, щоб він в сім’ю повернувся? Гроші що йому заплатила, щоб з тобою залишився?»

Мене аж розсмішило, яка ж вона дурна жінка, я їй відповіла: «А я його не тримаю, якщо хоче нехай іде!» Вона ще щось мені сказала, начебто обізвала і кинула трубку.З чоловіком ми живемо разом, він став уважним і люблячим, квіти, подарунки, увагу… Ось тільки я розумію, що більше його не люблю…