Перейти до вмісту

Мені здається, що при першій же можливості той чоловік втече від неї, щоб ніхто ним не командував і щоб він, почав відчувати себе чоловіком.

Мені важко дивитися на те, як ставиться моя подруга до свого чоловіка. Вона постійно ним командує. Ніколи не питає його думки. Мені самій вже цікаво, як довго він витримає. Все почалося ще до їхнього весілля. Мене вразила поведінка подруги ще до того, як вони з цим хлопцем одружилися. На її дні народженні один нахабний тип – почав чіплятися до хлопця, за якого моя знайома згодом вийшла заміж.

Я б на її місці давно вже заткнула тому хлопцю рот, але подруга мовчала, хоча характер у неї досить бойовий і вона цілком могла це зробити. Просто не вважала за потрібне. Той хлопець міг і сам щось сказати, але у нього такий характер, він дуже хороший і боязкий, захистити себе він в таких ситуаціях не може. В результаті того нахабу на місце ставила я, перетягнувши на себе увагу. Хлопець знайомої був мені вдячний і з тих пір до мене дуже добре ставиться.

Читайте також: Я незнаю, що мені робити. Мені дуже боляче. Я не хочу ні з ким розмовляти, я розлючена на всіх. Як мені впоратися із таким розчаруванням?

Після весілля моя знайома почала ним командувати, вона йому казала, що хотіла, а він все терпить. Нещодавно вони підвозили мене з роботи, ми випадково зустрілися. І я була вражена тим, що чоловік просто веде машину і мовчить, а дружині рот не закривається. Коли він намагався вставити хоч слово, дружина його перебивала. Видно було, що йому це все уже поперек горла стоїть. Мені здається, що при першій же можливості той чоловік втече від неї, щоб ніхто ним не командував і щоб він, почав відчувати себе чоловіком.