Перейти до вмісту

Методи, які допоможуть подолати стрес на роботі.

Є кілька перевірених способів, які допоможуть позбутися від стресу на роботі, освіжити думки і заспокоїтися. Причому практично не встаючи з робочого місця!

Обдуріть свої нерви

Якщо у вас нервова робота, спробуйте замінити звичайний чай і каву трав’яними відварами. Ромашка та імбир заспокоюють травну систему і приглушують бурхливі емоції. А есенція лаванди допомагає приборкати нерви.

Дихайте глибше

Зробіть кілька повільних, глибоких вдихів через ніс, видихайте через рот. Виконайте те ж саме, але з додатковими діями: послідовно обхопіть руками грудну клітку, потім складіть руки на грудях, опустивши лікті до живота. Найбільший ефект ця вправа дасть, якщо видихати зі звуком — але краще, щоб у цей момент поруч з вами не було зацікавлених колег.

Користуйтеся правильними ароматами

Готуючись до важливих і складних переговорів, не зайвим буде нанести пару крапель олії сандалового дерева на одяг, у якому ви плануєте прийти на зустріч (або нанесіть його на шкіру). .

Візьміть тайм-аут

Не секрет, що напруга накопичується досить швидко — і позбавлятися від неї теж слід негайно. Візьміть за правило щогодини влаштовувати собі невеликий перепочинок. Поспілкуйтеся пару хвилин з колегою на неробочі теми, прогуляйтеся по поверхах. Ця активність дозволить розслабитися і зі свіжими думками взятися за роботу.

Робіть розтяжку за робочим столом

Більшу частину робочого часу ми проводимо сидячи за столом перед екраном комп’ютера — тобто напружуємо м’язи шиї і спини. Ситуацію можна виправити, якщо регулярно розминати страждають частини тіла. Робіть кругові рухи плечима (по тричі вперед і назад). Зручність у тому, що цю нескладну “гімнастику” можна виконувати, не встаючи з робочого місця.

Читайте також:Гардероб, який додає вік.

Змішуйте ефірні олії зі зволожуючим кремом

Наносячи вранці на обличчя і тіло зволожувальний крем, додайте в нього пару крапель ефірної олії. Масло шавлії надає розслаблюючу дію на м’язи обличчя, лаванда і бергамот допомагають врівноважити емоції .