Перейти до вмісту

Міфи про блондинок. Чи справді їм живеться легше?

Навколо блондинок існує купа міфів. Але чи справді їм живеться простіше? За  словами психологів, стилістів та просто чоловіків, жінка з білявим волоссям виділяється яскравістю:  “Це відразу привертає увагу, підвищує її самооцінку і вона почувається більш розслабленою, вільною…”

У блондинок більше жіночих гормонів – естрогенів, ніж у темноволосих. Тому “світленькі” й користуються успіхом у чоловіків.

А от анекдоти про білявок складають дарма. Адже середній IQ блондинок і шатенок однаковий.

До речі, варто поспішити намилуватися натуральними білими локонами, адже за двісті років люди зі світлою шевелюрою… зникнуть. Ген, який відповідає за світлий колір волосся, слабшає. Домінує чорний. За останні 50 років справжніх блондинок на планеті стало майже втричі менше. А от бажаючих стати блондинкою, навпаки. Хоч ненатуральна блондинка – це години життя в салонах. І ще – це дорого!

Як розповідають  стилісти, блондинкою бути у п’ять разів дорожче, ніж брюнеткою. Адже світле волосся потребує більше догляду, частішого відвідування салонів для підтримки кольору, часте фарбування, а також ризик втратити волосся. Та бажання бути яскравою все ж перемагає.

Журналісти проводили експеримент. Вдягнули на кореспондентку перуку і лишивши на дорозі зі спущеним колесом автівки, перевіряли, чи допоможуть їй чоловіки.

Пропонували допомогу не лише водії, а й велосипедисти та навіть пішоходи. Аргументи у всіх були схожі: “Погано, коли леді в платтячку міняє колеса. Та ще й така симпатична!”

Читайте також: Рецепт який точно сподобається! Котлети по-німецьки.

За півгодини п’ятеро чоловіків погодились допомогти блондинці. Але експеримент  тривав. І далі в аналогічній ситуації опинилася вже не блондинка. Якою була реакція? Цікаво, але активність чоловіків виросла. За колесо бралися в чотири і навіть шість рук. Підійшли навіть троє одразу: “Вам допомогти?”.Результати експерименту неочікувано здивували.  За півгодини їй визвались допомогти вдвічі більше чоловіків, ніж коли вона була “блондинкою”. Тож колір волосся – не головне!