fbpx

Мій чоловік як виявилося, робив тест на батьківство нашої дочки.

Бувають у житті ситуації, коли раптом трапляється те, чого ти ніколи не очікував. Ми з чоловіком одружилися декілька років тому, у нас ще зовсім молода сім’я. До цього часу, я думала, що у нас панує в стосунках взаєморозуміння та довіра.

Ми познайомилися з чоловіком ще в дитячому садочку. Тоді він завжди дарував мені ромашки, які зривав у себе на городі. Наші батьки нас ще тоді почали називати нареченим та нареченою. У нас навіть є декілька спільних фотографій з того часу. Після садочку, батьки мого чоловіка перебралися жити в інше місто, і ми перестали спілкуватися. Але вже в університеті, ми знову побачилися. На той період, з моїм старим товаришем нас нічого не пов’язувало, оскільки я була в стосунках. А через рік, коли я розійшлася, між нами знову спалахнули вже не дитячі почуття.

Мій чоловік був справжнім романтиком: майже щотижня дарував мені квіти, робив всякі несподівані сюрпризи, приносив мені каву в ліжко. А величезний плюшевий медвідь на мій двадцять третій день народження! Тоді всі мої одногрупниці потайки заздрили мені. Ми старалися багато часу проводити разом, нам завжди було про що поговорити.

Читайте також Потім подумав, що коли я буду з Оксаною, то дружині потрібно буде постійно брехати, і придумувати нові причини, чому я запізнююсь на вечерю.

Тільки одного разу нам потрібно було розлучитися на два місяці. Як ми не просили, але практику нас заставили проходити в різних містах. В той період я почала дуже переживати за наші стосунки, стала плаксивою та дратівливою. Наші вихідні ніколи не зібгалися, тому ми не бачилися протягом трьох місяців. В перший день після розлуки, коханий вирішив зробити мені пропозицію. Скоро, ми дізналися, що я чекаю дитину.

Зіграли велике весілля, у мене була красива біла сукня, як у принцеси з казки. Я часто відкриваю альбом та переглядаю наші весільні фотографії. Наша донечка росте нам на радість. А ще, вона справжня слабкість мого чоловіка. Він завжди проводить з нею час, разом бавляться та роблять уроки. Мій коханий був ідеальним батьком!

Ви не уявляєте, але у них є навіть своя секретна мова. Але тиждень тому, я знайшла у свого чоловіка в сумці річ, яка мене шокувала. Як виявилося, він робив тест на батьківство нашої дочки. Від такої несподіванки я одразу поклала цю довідку назад на місце. Невже мій чоловік мені не довіряє? Навіщо він робив цей тест? Я не знаю, як його запитатися про це. Я не хочу, щоб у нашій сім’ї були конфлікти. Чому після стількох років, він вирішив мене перевірити? Вже пройшло декілька днів, а я дотепер мовчу. Як мені почати цю неприємну розмову?

facebook