Перейти до вмісту

Мій коханий зраджує мені, але я його засильно люблю, щоб втратити.

Я  розлучена, маю двох дітей від першого шлюбу. З коханим  разом вже півтора року, з них півроку живемо разом. Він теж в розлученні і є шестирічний син. Він прекрасний батько. Любить і переживає за свого сина, бере активну участь у його вихованні. З моїми дітьми відносини нейтральні. Але нехай так, але я за чесність. Мої діти до нього теж добре ставляться. Спочатку все було чудово, я його люблю дуже сильно.

Читайте також:В 17 років мене видали заміж. Ні мої сльози, ні втечі з дому не вплинули на моїх рідних.

Він людина зі складним характером, але ми змогли притертися і підлаштуватися. Але недавно я дізналася, що поки ми зустрічалися, він протягом року спав зі своєю дружиною. Після того, як ми з’їхалися, відносини припинилися начебто. Але виявляється, весь цей час його дружина не знала про мене. Він багато разів ішов, але потім повертався, багато речей і мені були невідомі. Наприклад, що остаточного розлучення ще не було.

Я підняла всю цю тему. Свідоцтво про розлучення він все-таки приніс і довів все до кінця. З дружиною каже, спілкується через дитину. Але я знаю, що вона його любить і хоче повернути. І ось знову я дізнаюся, що він збирається до неї їхати, ніби то до сина. Він не знає, що я все знаю.

Що робити в такій ситуації не знаю. Я його дуже люблю і не хочу втрачати, але миритися з такими відносинами я теж не можу. Намагалася з ним розмовляти, він говорить, що любить мене, а там тільки дитина. Я не знаю що робити.