Перейти до вмісту

Моделі пальто, які повнять фігуру.

Щоб  візуально зменшити габарити фігури,  фахівці рекомендують ретельніше підбирати моделі одягу. Скористайтеся порадами.

Занадто тісний крій.

Тісне, облягаюче пальто, в якому складно навіть повернутися. Мало того, що в ньому тобі просто буде незручно, так ще й невдалий крій підкреслить габарити тіла. Щоб і виглядати, і відчувати себе прекрасно, роби вибір на користь вільної посадки — тоді фігура, навпаки, виглядає більш крихкою.

Високий комір( що з’їдає шию).

Наше основне завдання — візуально витягнути силует, і в цьому питанні всі засоби хороші. Круглі вирізи і коміри-стійки візуально вкорочують шию, тим самим роблячи нас нижчими. Щоб компенсувати зайвий об’єм фігури, потрібно постаратися збільшити зріст. З цим завданням допоможуть впоратися пальто з V — подібним вирізом і загостреними лацканами — вибирай їх, якщо цієї весни хочеш виглядати трішки стрункішою і вищою.

Масивний декор.

Декор так чи інакше додає тілу об’єм, тому, якщо в твої плани не входить збільшення форм, радимо уникати моделей з масивними деталями. Віддавай перевагу лаконічному дизайну, а якщо боїшся здатися нудною, компенсуй простоту моделі яскравим кольором.

Невідповідна довжина.

Дівчатам великої статури також варто враховувати довжину виробу. Кращий варіант — пальто трохи нижче коліна. Занадто довге може створити ефект мішкуватості, в той час як модель до середини стегна акцентує увагу на найширшій частині тіла.

Фасон “трапеція”.

Пальто, розкльошені донизу, помітно збільшують об’єми тіла. Не варто експериментувати з кроєм, якщо тобі є що приховувати. Відмінний варіант — вільні, прямі моделі або пальто з запахом на поясі.

Читайте також: Як поповнювати запас вітамінів і мікроелементів навесні.

Строкатий дизайн.

Строкаті моделі з дрібним частим принтом значно укрупнюють фігуру. Щоб уникнути небажаного ефекту, вибирай однотонні варіанти. Якщо ж монохром тобі вже набрид, придивися до пальта у велику, не дуже контрастну клітку — цей принт безпечний для фігури.