Модні аксесуари цього сезону.

Ці аксесуари обов’язково повинні бути у вашому модному арсеналі.

Ось і прийшло потепління, а це означає, що пора діставати літні речі. Але що ж це за образ, якщо немає аксесуарів? Виправляємо ситуацію.

Окуляри

Окуляри не тільки врятують вас від сонячних променів і зморщеного від них обличчя, але і зроблять ваш образ більш доповненим. Зверніть увагу на масивні окуляри,також придивіться до гладіаторів нестандартної форми. В цілому, з окулярами ви можете експериментувати як завгодно.

Косинка

Це вже давно не тільки пляжний аксесуар. У модному арсеналі шанувальників стилю є кілька варіантів косинок на кожен день. Вони додають образу романтизму і легкості. А які зачіски можна поєднувати з ними, ммм…

Читайте також: Для покращення стану шкіри потрібно вживати більше овочів.
Ланцюг

Ось уже кілька сезонів поспіль з модного Олімпу не сходять ланцюги. На ринку їх повним-повно – від намиста до браслетів на ногу і навіть каблучок.

Сумка

Стилісти рекомендують придивитися до міні-сумок. Розуміємо, що вони не дуже місткі, але воно того варте. Особливо актуальними будуть сумки в додаток до ременя.

Каблучки

В тренді багатошаровість. І цей аксесуар не виняток. Підберіть кілька каблучок, які схожі за стилем і впроваджуйте їх в свій образ.