Перейти до вмісту

Морозильна камера – не тільки для продуктів.

Існує безліч лайфхаків про морозильну камеру, які однозначно припадуть до душі кожній господині.

Подушки

Оскільки в будь-яких подушках містяться пилові кліщі, то прекрасним способом позбавлення від них є вплив низької температури. Досить прибрати виріб в морозильну камеру на добу і пилові кліщі вас більше турбувати не будуть.

Свічки

Якщо помістити свічку в морозилку, то через низьку температуру віск затвердіє і горіти він буде набагато менше. Таким чином свічка буде горіти набагато довше.

Джинси

Відмінним і незвичайним способом є помістити джинси в морозилку. Таким чином вони будуть розкішно сидіти, і бактерії, які були присутні на тканині, просто загинуть. Головне, помістити їх в міцний пакет і прибрати в холод на 7 днів.

Батарейки та акумулятори

Щоб батарейки і акумулятори служили набагато довше, їх також можна прибрати в морозилку. Це дуже універсальний і незвичайний спосіб, завдяки якому термін роботи батарейок збільшується максимально на 20%.

Харчова плівка

Щоб харчова плівка не прилипала до тіла існує відмінний варіант — помістити її ненадовго в морозильну камеру. Таким чином плівка позбутися частини липкого шару і перестане скручуватися. Але фіксація як і раніше залишиться.

Старовинний дерев’яний посуд

Можливо, у вас в квартирі є дерев’яний посуд або аксесуари, зроблені з дерева. Любителі старовини купують їх в різних антикварних магазинах, адже це такий раритет. Тільки пам’ятайте, що в дереві знаходяться різні шкідники, які здатні відкласти яйця і прогризти деревину. Щоб цього уникнути і зберегти старовинний посуд, його необхідно прибрати в морозильну камеру.

Читайте також:Чи варто використовувати пластикові кухонні прилади?

Насіння

Настає літо і багато садівників займаються посадкою улюблених рослин. Але часом буває таке, що куплене насіння — зайве, і зберегти його не виходить. Вихід є: помістити його в морозилку. Тільки спочатку його потрібно ретельно висушити і зберігати при низькій температурі до наступного сезону.

Овочі, фрукти, зелень, трави

Не завжди кріп, петрушку, м’яту, кабачки і багато іншого з городу вдається з’їсти вчасно. Усі продукти можна сміливо заморозити. Термін зберігання овочів, фруктів, зелені — дуже великий.