Перейти до вмісту

Моя друга дитина появилась пів року тому, і я не можу привести себе в форму. Кілограми не знижуються, я сильно засмучена, живіт звисає

В шлюбі з Віталіком вже більше десяти років. До недавнього часу все у нас було чудово. Ми жили, і раділи життю.
Але все змінилося…

Моя друга дитина появилась пів року тому, і я не можу привести себе в форму. Кілограми не знижуються, я сильно засмучена, живіт звисає, як мішок, мої “годувальниці”, як вичавлений лимон, і неймовірна кількість розтяжок…

Читайте також Ледь пережила жінка це горе. Світ для неї в цей час став чорно білим.

Після першого сина в мене не було таких проблем. Протягом трьох місяців після пологів я була, як і раніше, живіт був рівнесенький, нічого не звисало, так, у мене було кілька розтяжок, але це не було чимось страшним.

Коли я носила під серцем свою донечку, мені навіть в голову не приходило, що я опинюсь в такій ситуації. Я просто спустошена.

Замість того, щоб скидати лишні кілограми, я з подивом дивлюсь на ваги, на яких весь час збільшується цифра, але ж я стараюсь нічого такого не їсти

Я не можу зрозуміти, що це. Я не переїдаю, намагаюся харчуватися здорово їжею, іноді навіть змушую себе робити зарядку, але не можу змусити це робити регулярно, адже я досить втомлена і не сплю від догляду за двома дітьми.

Я собі зовсім не подобаюсь, і мій чоловік всім своїм виглядом показує, що таку він мене не любить. Він майже не торкається мене. Так принижено я ще ніколи не почувалась.

Недавно навіть свекруха підлила масла у вогонь.
– Тебе там добре подивилися? Може ти ще одного носиш? – пожартувала вона, коли глянула, що через кілька місяців мій живіт так і не зменшився.

Мене такі слова сильно засмутили. Мені здається вона, як жінка, навпаки повинна підтримати мене, а не принижувати перед чоловіком.

А на кухні, коли Віталік сидів біля донечки, вона сказала: “Роби щось зі своїм виглядом, бо мій синок не любить повних дівчат. Гляди, щоб не покинув з двома діточками”.

Після таких слів я мало не стерпла. Я люблю свого чоловіка і не хочу його втрачати. Хтось може порадити мені, як повернути форму після пологів? Хтось із вас після другої дитини був у такому становищі, як я?

Я завжди думала, що не схильна до повноти. Мама і бабуся завжди були худенькі, а тут такий “подарунок”. Моя сестра каже: “Радій, що  дітки народились здоровими, а все інше наладиться”. Я то прекрасно розумію, але від цього мені не легше. Я хочу, як і колись, виглядати чудово. Щоб чоловік і не думав задивлятися на інших дівчат.