Перейти до вмісту

Моя материнська душа не на місці, коли я бачу, що добротою мого сина користуються без віддачі. Навіщо йому взагалі потрібна така дружина, яка нічого толком не робить для сім’ї?

Я вважаю, що в сімейному житті моєму синочку зовсім не пощастило з дружиною. Замість того, щоб бути гарною господинею моя невістка проводить цілі дні на роботі, на жаль. Я відразу не злюбила її, коли тільки мій син вперше познайомив нас. Вона навіть в вечір знайомства не могла відійти від телефону і вічно з кимось розмовляла по роботі.

Я не один раз приходила до них у гості провідати сина і дізнатися, як йому живеться зі своєю дружиною. Але те, що я бачила кожен раз, мене вражало. Скрізь по квартирі були розкидані брудні речі, єдиний вазон, який стояв на підвіконні в залі і той зів’яв. Заглянувши в холодильник, мені здалося, що в цій квартирі живе холостяк: нічого крім сосисок, яєць і ковбасної нарізки я там не побачила. Я була здивована дуже сильно, як так? Чому вона не готує нічого їсти?

А останнім часом мій син дуже втомлюється на своїй роботі, а коли приходить додому, замість смачної гарячої вечері його зустрічає порожня квартира, брудний посуд та пустий холодильник. Його дружина часто може затриматися на роботі. У своє виправдання невістка каже, що по-іншому вона не може, так як втратить свою роботу. Але  ж мій син заробляє добрі гроші і цілком може забезпечити свою сім’ю. Він навіть допомагає мені фінансами. А його дружина замість того, щоб облаштовувати вдома затишок та комфорт, займається не зрозуміло чим.

Читайте також: Мені дуже набридло таке відношення до мами, ніякої поваги, ніякої вдячності за весь цей час. Хоча старається і робить вона усе для нас.

Моя материнська душа не на місці, коли я бачу, що добротою мого сина користуються без віддачі. Навіщо йому взагалі потрібна така дружина, яка нічого толком не робить для сім’ї? Вже давно майже усіма домашніми справами займається мій син, а невістка тільки приходить додому переночувати. Я вже не говорю про дітей, до яких вона ще ніби то не готова.