Перейти до вмісту

Моя мати стала для мене ангелом хранителем

З матір’ю ми ніколи не були близькими. Вона жила своїм життям, не звертаючи на мене уваги. Постійні п’янкu, друзі, подруги. Тому те що її не стало прийняла легко, як факт.

Після пoхорoну лягла я подрімати. Відкриваю очі, мама. Реально так, як у житті – улюблений халат, бігуді. Вирішила, що мені привиділося, перекинулася до стіни і заснула. Але після цього в квартирі я постійно відчувала її присутність – то кроки, то кашель, то стуки в двері.

Через місяць не витримала і вирішила з’їздити на мoгилу. Прийшла і говорю: «Ну ось чому ти не була як всі матері? Навіщо пила? Чому мене не любила? ». Довго говорила, висловила все, аж полегшало.

А вночі мені сниться сон. Наче ми сидимо на балконі, п’ємо чай, і так душевно розмовляємо, як ніколи не було за життя матері. Потім вона мене обняла і сказала: «Вибач, моя хороша. За все”. Ми обнялися, обидві розплакалися. І тут я прокидаюся.

Читайте також:Дружба не завжди буває щира

З тих пір моя мама мені допомагає в усьому. Наприклад, почала я зустрічатися з хлопцем, і сниться, ніби вона його палицею б’є і відштовхує від мене. Потім і правда виявилося, що він мені зрaджує. Одного разу, уві сні, вона закрила двері перед моєю найкращою подругою, не впустивши в будинок. Потім дізнаюся, що подруга плітки про мене розпускає.

Я навчилася розуміти знаки допомоги від пoкійнoї матері. Я її пробачила. Вона стала мені близькою, моїм ангелом-хранителем.