Історії

Моя перша дружина також знала про мої принципі. Але, начитавшись жіночих блогів, у вільний від домогосподарства час, заявила «Хочу кар’єру!».

Коли я зустрів свою другу дружину, я відразу ж розказав свої принципи. Моя дружина не повинна працювати, ніколи. І знаєте, вона навіть не стала обурюватися, саме в цей момент я і закохався.

Моя перша дружина також знала про мої принципі. І слідувала ними 8 років. Але, начитавшись жіночих блогів, у вільний від домогосподарства час, заявила «Хочу кар’єру!».

При цьому не вищої освіти (вона закінчила тільки коледж), ні посидючості у неї не було. На моє запитання про те, як вона хоче побудувати кар’єру, вона відповіла:

«Я піду працювати секретаркою, покажу себе на роботі і через рік я стану директором».

На цьому наш шлюб закінчився. На щастя, у нас не було дітей, тому я просто забув про своє минуле життя і пішов своїм шляхом вже один.

Читайте також  З Оксаною Андрій зустрічався вже більше року, та ніколи не задумувався про те, щоб покинути свою Ганусю і піти до коханки, але тепер все змінилося.

Про другий шлюб я навіть не замислювався, я зрозумів, що про мій будинок, цілком можуть подбати фахівці. Але, зустрівши Поліну, я дійсно закохався.

Напевно варто сказати, що заробляю я досить, щоб забезпечити і себе і дружину. А також я не ставлю дружину в рамки прибирання-готування-прання.

Я розумію, що це дуже нудно. Я просто не хочу, щоб моя дружина працювала по 8-10 годин на день за невеликі гроші.

Сьогодні у нас з Поліною є дві чудові доньки, однією з яких всього 10 місяців. Але незважаючи на це, Поліна спокійно справляється і з домівкою і з дітьми.

У чому секрет? У неї є хобі. Поліну любить малювати і фотографувати. І навіть іноді бере за свої роботи гроші. Але вона ніколи не поставить хобі на перше місце.

До чого я це пишу? Жінки, якщо чоловік не хоче, щоб ви працювали – це не означає, що він бажає вам щось поганого. Йому просто хочеться затишку і, щоб жінка, залишалася жіночною завжди.