Історії

З Оксаною Андрій зустрічався вже більше року, та ніколи не задумувався про те, щоб покинути свою Ганусю і піти до коханки, але тепер все змінилося.

– Ну і де тебе носило? – поцікавився чоловік.

– У мами була, – спокійним тоном відповіла дружина.

– Щось ти занадто часто до неї їздиш, – тон чоловіки змінився.

Жінка нічого не відповіла.

– Ти змінилася! Ми вже 5 років разом, і це вперше мене дратує твоя поведінка. Можливо час шукати іншу?, – пожартував чоловік.

– Як вважаєш за потрібне, – байдуже відповіла жінка, накриваючи на стіл.

Ось чого-чого, а такого Андрій ніяк не очікував. Він різко встав і пішов. Не встиг вийти з дому, як відразу зателефонував на незбережений номер.

– Привіт, Люба. Чим займаєшся?

– Привіт, зайчик. Тільки прокинулась. Хочу щоб ти приїхав, – сказав м’який жіночий голос.

Щасливий, він сів в автомобіль. Проїжджаючи повз кіоск з квітами, зупинився, щоб купити букет її улюблених троянд.

Читайте також   Яночко, я все поясню, – повторював говорити Вітька. Дівчина не хотіла нічого слухати, вона розвернулася і тут же пішла до дверей.

З Оксаною Андрій зустрічався вже більше року, та ніколи не задумувався про те, щоб покинути свою Ганусю і піти до коханки, але тепер все змінилося.

В той вечір Андрій додому так і не повернувся. Вирішив, що з дружиною все покінчено.

Гануся, в той день, ще раз поїхала провідати маму. Ввечері повернулася і одна заснула на великому ліжку. Вперше таке було, щоб її чоловік не ночував дома. Серце відчуло недобре. Та що тут казати, Гануся весь час відчувала, що Андрій зраджує її, але все ж надіялась, що ця інтрижка скоро закінчиться, і в них все буде, як колись.

Зранку Гануся ніби прокинулась іншою людиною. Для себе вона вирішила, що не достойна такого ставлення від чоловіка. Тим більше їй є куди піти. У великому будинку на окраїні міста живе її мати, яка зараз потребує її допомоги після хвороби, і до якої вона кожного дня і їздила. Просто чоловік ніколи й не цікавився її станом, навіть коли теща лежала в лікарні.

Так і зробила. Зібрала найнеобхідніші речі і поїхала.

Вже ближче обіду додому повернувся чоловік. Побачив, що Ганусі немає, все зрозумів. Та в той час він не засмучувався, адже нарешті настав той час, коли він зможе бути зі своєю Оксаною.

Він подзвонив своїй Оксані і повідомив радісну новину.

– Спільне життя? З тобою? Андрію, не сміши людей. Я з тобою була заради розваги. Я ніколи тебе не просила розлучатися з дружиною і йти до мене, тому, вибач, але ти погарячкував.

В ту ж мить Андрій зрозумів, що залишився біля розбитого корита, адже його Гануся до нього вже не повернулася. Довго вона терпіла і надіялась…