Перейти до вмісту

Моя подруга живе за рахунок чоловіків. Але насправді я в душі їй заздрю. У неї є все, що вона хоче.

Я вважаю це не зовсім правильно, хоча, все це законно… і подекуди навіть заздрю

У моєї подруги Ніни дуже незвичайний спосіб заробітку: вона “обкрадає” чоловіків, причому зовсім законно. У Ніни дуже ефектна зовнішність. Ну реально, вона просто лялечка. Не знаю, як вона буде виглядати років через 5, але зараз вона вміло підкреслює свої достоїнства і користується популярністю у чоловіків.

Вся справа в тому, що вона знайомиться в ресторанах з чоловіками, потім дуже довго витримує паузу до близькості і отримує за це гору подарунків. Потім ще довго “доїть” своїх золотих бичків. Причому деколи відразу декількох одночасно. Подруга ніколи і ніде ще не працювала. Орендує квартиру в центрі, їздить на таксі, про громадський транспорт і чути не хоче.

Читайте також: Якщо я розлучуся, у дочки не буде повноцінної сім’ї, і тата, який її обожнює. Та й ця зрада була спонтанною, разовою.

Тільки в модному журналі з’являється нова сумочка – Ніна тут же хизується перед нами новинкою. Ми з подругами засуджуємо її, намагаємося наставити на шлях істинний. Іноді між собою навіть називаємо її представницею “найдревнішої професії”, самі розумієте…

Але насправді я в душі їй заздрю. У неї є все, що вона хоче. Я ж живу з своїм чоловіком все життя, і в кращому випадку отримую букет тюльпанів на день народження. Зовнішність у мене так собі, чоловіки на мене не задивляються. Ех, от би мені жити так само, як і Ніна! Вона по життю точно витягнула щасливий квиток.

А ще у неї є молода людина, яка її дуже любить. Але Ніна не поспішає виходити заміж, поки хоче нагулятися і вже потім створити сім’ю.

Ось така історія