Перейти до вмісту

Якщо я розлучуся, у дочки не буде повноцінної сім’ї, і тата, який її обожнює. Та й ця зрада була спонтанною, разовою.

Я, коли виходила заміж, була впевнена в чоловікові на всі сто відсотків. Влад майстер на всі руки, освічений, з почуттям гумору та інше. Словом, він найкращий.

У шлюбі вже 6 років, у нас є чудова дочка , яку ми любимо всім серцем. Влад багато працює, не може сидіти без діла, завжди шукає способи отримати більше, якщо є така можливість. Після декрету я теж не збиралася сидіти вдома, для мене це нудно, хочеться бути не тільки дружиною і мамою, але і хорошим фахівцем у своїй справі.

Довго не думаючи я повернулася на роботу, а для доньки ми найняли няню. І не вдаючись за допомогою до агентства, я вирішила сама вибрати людину, якій зможу довірити свою дитину. З кількох кандидатів мені сподобалася охайна дівчина, з вищою освітою і наявністю досвіду роботи у відповідній сфері.

Домовившись про час і фінанси, спочатку нового тижня вона приступила до роботи. Ніяких нарікань не було, вона чудово справлялася зі своїми обов’язками, чоловік теж зазначив це. Але на одну вирішену проблему, приходить нова.

Читайте також: Друг мого чоловіка негативно впливає на нашу сім’ю.

Я помітила, що чоловік зраджує мені, а зрозуміла я це за досить простих причин. З ним не говорила, не було сенсу, просто чекала момент, коли таємне стане явним. Розлучитися і залишити дитину без батька – я не хотіла, таке життя не входило в мої плани. Довелося переступити через себе, і пробачити чоловіка заради дитини і зберегти шлюб.

Коли у людини є дитина, то його стан і подальше життя важливіше будь-якої гордості. Якщо я розлучуся, у дочки не буде повноцінної сім’ї, і тата, який її обожнює. Та й ця зрада була спонтанною, разовою. Якби він закохався в іншу, то тоді була б велика проблема. А тут, він її відразу ж звільнив, коли правда розкрилася.

Дітям потрібен батько і якщо жінка мудра, то вона закриє очі на зраду чоловіка, може це був легкий флірт.

Тепер залишилося одне – забути все це, як страшний сон.