Історії

Моя свекруха хотіла, щоб я квартиру подаровану батьками, переписала на її сина.

Наші стосунки з чоловіком завязались в інтернеті. Відносини у нас дуже швидко закрутилися, закохалися в один одного і ось я не встигла обернутися, як він запропонував зв нього заміж вийти.

Я погодилася. Почали жити разом. У мене була своя квартира, яку подарували батьки на 25 років.

Чоловік спочатку соромився сильно через те, що буде жити у мене, говорив що йому не зручно перед моїми батьками, мовляв я такий сякий без свого кутка за душею і прилип до дружини.

Але я йому говорила що це все дурниці, в будь-якому випадку треба працювати разом і заробляти на нову квартиру, щоб розширюватися. Жили ми з ним душа в душу. Але була одна невелика проблема – ім’я їй – Галина Павлівна, це моя свекруха.

Ось саме з нею у мене не склалися стосунки з нашого першого знайомства. Вона намагалася мене постійно присоромити перед чоловіком, а бувало і принизити.

Читайте також:Сирна запіканка з яблуками

Коли вона приходила до нас додому, то починала говорити що я погана господиня і в домі немає порядку

Одного разу прийшовши до нас додому вона заявляє: «Олено, а коли ти вже свою квартиру на мого сина перепишеш? Чоловік в будинок повинен бути господарем у всьому. А то це так не правильно виходить »- каже з усмішкою свекруха.

Я їй спробувала пояснити, що квартира взагалі оформлена на моїх батьків, а не на мене, але вона мене навіть не слухала, продовжувала далі гнути свою палицю, що то стверджуючи про те, що чоловік найголовніше жінки в родині.

Тут моєму терпінню прийшов кінець, я втомилася вислухати її нахабне і хамське ставлення до себе, встала з-за столу і з криком показала їй шлях до виходу.

Вона вилупила очі і встала в позу, почала теж кричати на мене. Чоловік сидів з відвислою щелепою і спостерігав за всім, що відбувається.

Свекруха пішла, продовжуючи крити мене лайкою на весь під’їзд.