Перейти до вмісту

Моє життя схоже на пекло, дітям я була потрібна поки я могла їм щось дати, а тепер виживають з дому

Я розведена без чоловіка виростила сина і дочку. Після розлучення заміж не вийшла, діти школярі вимагали, щоб в сім’ї не було вітчима. Було важко і морально, і матеріально, але ми вистояли. Дочка після навчання вийшла заміж і виїхала в інше місто, де її чоловік незабаром відкрив свій невеликий бізнес. Зараз у них великий будинок, процвітаючий бізнес, дві дочки.

Зі мною вони всі спілкуються тільки тоді, коли їдуть і потрібно приїхати, посторожувати будинок і годувати кота і двох собак. Як тільки вони повертаються з відпочинку, я відразу ж їду, мені так з самого початку сказала дочка.

Син незабаром після від’їзду сестри теж привів додому дівчину, представив, як наречену і сказав, що вони будуть жити у нас. Ми з ним колись так і домовлялися, що трикімнатну квартиру не будемо розмінювати, а коли він одружитися, будемо жити всі разом. Так зручніше, я можу за майбутніми внуками доглянути. Але дівчина мені відразу не сподобалася, була занадто зарозумілою і якоюсь, як би це сказати, як з неблагополучної сім’ї.

Вся її поведінка, манери і навіть зовнішній вигляд про це говорили. Я не подала виду, але ввечері вирішила з сином поговорити. Запропонувала поки не перевозити її до нас, а придивитися, а потім вже одружитися.

Читайте також:  Мати Ігора звинувачує мене за те що його не стало

Що тут почалося! Син став грубити, кричав, що я втручаюся в його особисте життя і вже на завтра вони подали заяву. По поведінці невістки я зрозуміла, що він їй все розповів, і після весілля, вони оселилися у нас, а зі мною демонстративно перестали спілкуватися. Невістка вчилася в той час, і поки син був на роботі, приводила подружок, пили пиво, слухали музику на всю гучність. В цей час я йшла з дому, то в магазин, то в парк.

Моє життя перетворилося на пекло. Народилися внучки, і у них все частіше почали спалахувати сварки. Доходило і до великих скандалів. Син почав випивати, зі мною як і раніше не йшов на контакт. Але ось після 10 років їхнього спільного життя, у сина з’явилася коханка, він подав на розлучення і переїхав до тієї жінки. Перед цим він тільки сказав мені: “Мамо, ти була права”. Але вибачень я не дочекалася.

Я залишилася одна з невісткою та онуками, які так само грубили мені, як і їх мати. Потроху почали спілкуватися з сином, я просила допомогти його продати квартиру і купити мені окремо житло, але невістка проти продажу, вона тут прописана разом з дітьми і сказала, що дочекається того, щоб мене не стало і буде повноправною господинею квартири.

Так я вже живу 12 років. Старша внучка зібралася заміж, і молоді будуть жити тут. Мені немає місця в своїй квартирі, так як їм потрібна окрема кімната.