Перейти до вмісту

Мої рідні самі зробили вибір. Мені не потрібна їхня увага через мої гроші.

Мої батьки все життя мріяли вивчити мене на лікаря-кардіолога, але я пішов проти їхньої волі. Вступив на програміста. Точні науки розумію краще, та й ця сфера перспективніша. Батьки не змогли змиритися з моїм вибором. Коли я переїхав у інше місто навчатися, вони відмовились мені допомагати.

Я вдень навчався, а вночі працював на заправці. Грошей ледь вистачало. Інші родичі теж відхрестилися від мене. Кажуть, не шаную батьків. На сумісні свята припинили запрошувати. Тільки тітка Інна не відмовилась від мене.

Навчався добре. Жив своєю майбутньою професією. Закінчив виш з червоним дипломом.

Завдяки зв’язкам, які створив під час навчання, швидко влаштувався на роботу по спеціальності. Спочатку заробляв не багато, але час йшов, мої навички росли. Я влаштувався в велику компанію. Працював багато і отримував велику зарплатню.

Гроші відкладав на власне житло. Батьки досі не згадували про мене. На День народження навіть повідомлення не написали.

Кар’єра йшла в гору. В двадцять сім самостійно купив житло. Двохкімнатну квартиру в центрі. Згодом, придбав машину. Допомагав тільки тітці, яка завжди пам’ятала про мене і підтримувала.

 

Читайте також Зараз вони вже одружені більше ніж 10 років й живуть дуже щасливо.

Настав її день народження. Я придбав плазму за 40000 гривень. В тітки телевізор старенький. Доживає своє, а тепер буде новий та сучасний.

Приїхав на застілля. Зазвичай, ми святкуємо утрьох: я, тітка і її подруга. Але зібралась вся рідня. Вони ні слова не змогли сказати побачивши мене в дорогому одязі і з таким подарунком. Весь вечір сиділи тихо.

Після цієї зустрічі, подзвонив батько. Запитав, як я живу та де працюю. Спілкувався з ним сухо. Відчуваю, грошей попросить. Як у воду гледів. Через два дні попросив фінансово допомогти. Мама не працювала, а батьку урізали зарплату. Грошей не вистачало. Лиш на необхідне. Я відмовив. Мені в молодості ніхто не допоміг.

Потік дзвінків від рідні не припинявся. Всі хотіли одного – моїх грошей. Заблокував усю рідню. Зі мною завжди була тільки тітка. Їй я буду допомагати, а про інших навіть згадувати не хочу. Може це не правильно, але як можна назвати відмову від рідної дитини?

Мої рідні самі зробили вибір. Мені не потрібна їхня увага через мої гроші.