Перейти до вмісту

Зараз вони вже одружені більше ніж 10 років й живуть дуже щасливо.

Моя досвічена й мудра подруга відразу зрозуміла, коли відбудеться важлива пропозиція «руки й серця» й вирішила, що у той день вона має виглядати особливо красиво. Ну, всі дівчата зрозуміють, що вона собі й макіяж кілька годин робила, й волосся накручене, і нові туфлі й плаття….

Навіть, більше скажу, зачіску вона робила у нашої спільної подруги, що для додання яскравості почепили її кілька не своїх прядок волосся!

Наступного дня я вже чекала дзвінка від неї, щоб почути цю романтичну історію, але її дзвінок почався з голосного сміху.

Починалось все просто шикарно. Хороший та дорогий ресторан й великий букет троянд чудово підходили до її святкового образу й вона вже літала десь на сьомому небі від щастя.

 

 

Читайте такожА коли ще жінка розповіла про свої наміри всім своїм родичам та друзям, то ще більше завагалася під їх натиском. І через три місяці роздумів все ж вона вирішила дати нормальне виховання та шанс на гарне життя дівчинки та оформила всі необхідні документи для удочеріння Віоли.

Але кухня у них виявилась не такою чарівною й з’ївши шматок м’яса, вона відчула щось дивне й у ту ж мить зрозуміла, що у неї тріснув вставний зуб. Вона вирішила не псувати такий вечір й замовчала цей момент. Просто менше розмовляла й скромніше посміхалась.

Загалом чарівна вечеря у ресторані закінчилась й вони пішли ловити таксі. При виході з ресторану чоловік її розповів дуже смішну історію й вона на мить забула про свій зуб й почала так сильно сміятися, що він вилетів просто на тротуар.

Чоловік не встиг побачити, що саме впало й швидко почав шукати очима, щоб підняти та допомогти своїй леді. У той момент подруга різко викрикнула: «Ти не повинен підіймати! Це не потрібне!»

У той момент чоловік випрямився й удав, що не помітив біля своєї ноги її зуба, тому вона швиденько нагнулась, щоб підняти його й відчула, як щось відірвалось. Це виявилась та сама прядка волосся, яку начепила подруга для краси.

– Давай ти мені тепер чесно признаєшся, що у тебе ще там накладне? – засміявся чоловік і як справжній джентльмен обійняв її та повів додому.

Зараз вони вже одружені більше ніж 10 років й живуть дуже щасливо.