Перейти до вмісту

Мої здогадки підтвердилися, коли дитина появилась раніше терміну, але Володя не сумнівається, що це його дитина.

Мій син одружився 5 років тому, привів додому невістку, завдяки якій я зараз змушена жити в селі в нашому заміському старому будиночку. Ілона практично обібрала мене до нитки, але все зробила настільки грамотно, що й до суду не підеш – все по закону! Залишилася на старості років без нічого, а квартира моя дісталася чужій людині, спасибі синочку рідному.

Ця Ілона його ніби причарувала, він і думати біля неї розучився. Начебто і виховувала його, як треба, а не розгледів вертихвістку.

Невістка було родом з села, приїхала в обласний центр вчитися, але не поступила, то ж перебивалася невідомо якими заробітками. От тоді вона і зустріла мого Володю. А він в неї відразу закохався. Через два місяці знайомства він зробив їй пропозицію, вони розписалися і прийшли до мене жити.

У двокімнатній квартирі молоді зайняли кращу кімнату, а я була змушена тулитися в спальні. Відразу після весілля виявилося, що невістка чекає дитину. Володя літав на крилах від щастя, а я сумніваюся, чи це справді мій онук.

Мої здогадки підтвердилися, коли дитина появилась раніше терміну, але Володя не сумнівається, що це його син. Я думки не змінила, але вирішила не вмішуватися в їхнє життя.

Невістка спочатку і готувала, і прибирала, правда постановила, що мою пенсію і зарплату Володимира ми повинні складати в загальну касу. Сама ж вона нічого туди не давала, оскільки не працювала, бо сиділа з дитиною. Дійшло до того, що вона налаштувала Володю проти мене, той почав прискіпливо рахувати мені кожну копійку, яку я хотіла витратити на себе. Невістка чудово знала про всі мої копійчані надбавки до пенсії, і варіант відкласти собі хоча б щось – не проходив.

Читайте також: Катя розлучилася з Степаном. І тепер хоче добитися, щоб він платив дитині аліменти. А той знайшов собі іншу і постійно змінює місце роботи. Ось і не вір після цього в існування бумеранга.

Зрештою я збунтувалася, і холодильник окремий поставила в свою кімнатку, комунальні послуги розділила навпіл, а бюджет нехай буде окремим! Не хочу я годувати невістку з дитиною, та ще за свої ж гроші звітувати.

– А ти, сину, посоромився б, таку волю своїй дружині дав! – сказала я якось Володі.

Син не звернув на мої слова уваги, а от невістка їх добре запам’ятала, так як їй це дуже не сподобалося. Коли мене не було вдома, Ілона залізла в документи, які я зберігала у себе в кімнаті. І витягла документи на квартиру. Я з чоловіком, батьком Володимира, розлучалася вже після весілля сина. Він пішов до значно молодшої жінки, сина дорослого не посоромився. У мене у власності був будиночок в селі, що залишився від моїх батьків.

А квартира була записана на мого колишнього чоловіка, він захотів гроші в якості відступного. Ну і оформили. Я гроші віддала колишньому, як краще хотіла, виходило, що Володя у батька квартиру купив. А був у шлюбі вже! І невістка дізналася цю таємницю.

Одного разу вона просто вигнала мене з квартири, наголосивши, що у мене тут нічого немає. А ще сказала, що якщо я розповім про це сину, то вона з ним розлучиться, і відсудить квартиру.

От я і поїхала в село, поселилася в будиночку, до якого у нас з колишнім чоловіком так руки і не дійшли, щоб довести його до ладу. Синові я нічого не сказала, просто заявила, що не хочу їм заважати. Ілона поглядала на мене переможним поглядом. Але, я відчуваю, що скоро і Володя до мене в село зі своєї квартири буде виселений.

Тепер я розумію, що треба було бути обачнішою, все передбачити, а я законів не знала, як краще для сина хотіла, ось тепер і маю цікаву ситуацію. Залишилася на старості років з пічкою і туалетом на вулиці.