Перейти до вмісту

Може здатися, що я просто егоїстка, якій байдуже до проблем матері, і яка думає лише про свій спокій і благополуччя. Але все зовсім не так

У сім’ї у нас ніколи не було нормальних відносин, і тільки вийшовши заміж, я змогла зрозуміти, що таке жити в спокійній обстановці. Я заміжня, є дитина, все прекрасно, якби не щоденні дзвінки мами з її скаргами на життя і ставлення до неї батька.

 

Вона любить розповідати все з найдрібнішими подробицями, відбираючи в мене, багато часу і душевних сил. Після розмови з нею, у мене пропадає настрій, з’являється почуття провини, що ось я живу добре, а їй доводиться так мучитися.

Може здатися, що я просто егоїстка, якій байдуже до проблем матері, і яка думає лише про свій спокій і благополуччя. Але все зовсім не так. У мене таке враження, що мамі все це подобається, інакше вона б давно вже розлучилася з батьком, як неодноразово їй говорили її бабуся з дідусем, а потім і я. Їй було куди йти, адже у дідуся з бабусею своя квартира.

Вони постійно пропонували переїхати їй зі мною, залишивши батька одного, але мама завжди знаходила причину для відмови. Я не можу цього зрозуміти, і в якійсь мірі навіть пробачити її, тому що вона прирекла і мене на таке дитинство, в якому ніколи не було радості, а тільки сварки і страх. Тепер вона хоче, щоб я її шкодувала і співчувала.

Бабуся і дідусь залишили свою квартиру мені, я тепер тут живу, але, схоже, маму це не влаштовує, так як батько вирішив, що її можна здавати в оренду і отримувати від цього гроші. Нам же потрібно прискладати на своє житло самостійно. Я не люблю, коли мама приїжджає до мене, так як постійно починає про це говорити, а ще вона любить давати поради, як мені будувати свої сімейні відносини.

Людина, яка присвятила себе і своє життя чоловікові егоїстові, вирішила, що знає, як себе вести в тій чи іншій ситуації. Нещодавно сказала, що я повинна сама все вирішувати і не слухати чоловіка, і не обґрунтовано сказала, що він мені зраджує. Не знаю чому, вона таке мені видала.

Мій чоловік не любить моїх батьків, і намагається зайвий раз з ними не перетинатися. Я його не тільки не засуджую, але прекрасно розумію і підтримую, він то виріс зовсім в іншій обстановці, ніж я.

Читайте також Ну за що нам це?.. Така гарна дівчина – і така мерзенна професія.