Перейти до вмісту

Можна тренувати свій мозок і тіло одночасно

Фахівці стверджують, що ви можете допомогти цій важливій частині голови за допомогою  кількох активних вправ. І найбільш придатними видами спорту в цьому напрямку є:

Біг

Згідно з дослідженнями, біг допомагає формувати нові клітини в гіпокампі, частини мозку, відповідальної за навчання і запам’ятовування нового. Ця вправа допомагає мозку впоратися зі стресом, який сьогодні є поширеною проблемою. Це також посилює здатність до запам’ятовування.

Аеробіка і її варіанти

Аеробні вправи — ще одна відмінна форма вправ для поліпшення здоров’я мозку. Згідно з рядом досліджень, виконання аеробних вправ з помірною інтенсивністю протягом 150 хвилин в тиждень приносить багато користі вашому розуму — покращує просторову пам’ять, знижує рівень  депресії і занепокоєння.

Читайте також: Джинси завжди у тренді

Їзда на велосипеді

Згідно з дослідженнями, їзда на велосипеді збільшує приплив крові до мозку, що допомагає рости новим клітинам і покращує роботу мозку. Допомагає при гіпертонії, зміцнює психіку і піднімає настрій. Крім того, вона регулює рівень кортизолу (гормонів стресу) і адреналіну в організмі.