Перейти до вмісту

“Ми одружимося тільки тоді, коли дізнаємося, що станемо батьками” – після таких слів коханого, мені перехотілося весілля

З Ігором ми почали зустрічатися ще в студенські роки. Це було кохання з першого погляду, я просто не уявляла свого життя без нього. Через пів року, він запропонував мені йти разом жити на квартиру, і я відразу погодилася. Я була безмежно щаслива.

Я дуже хотіла стати його дружиною. Мріяла про заручальне колечко, весільну сукню та його прізвище зрештою. На початку ми часто говорили про весілля, дітей, наші спільні подорожі і плани на майбутнє. Ми були готові стати батьками, і в один момент навіть перестали оберігатися, але у нас нічого не получалося.

Ми навіть пішли у клініку на обстеження, і лікарі сказали, що у нас все добре. Ми заспокоїлися, і стали жити далі. Одного разу Ігор прийшов додому, ми пили чай, розмовляли, і тут він сказав: “Ми одружимося тільки тоді, коли дізнаємося, що станемо батьками”.

Після слів коханого, мені перехотілося весілля. Це звучало як умова, а згодом і стосунки у нас почали портитися. Ми з ним розлучалися, потім сходилися, я їхала, він повертав і начебто все ставало добре. Кожен раз я вірила, що тепер то ми точно назавжди разом.

Читайте також: Як зберегти кріп на зиму: приправа виходить дуже смачна і її можна додавати до багатьох страв

Після кожної сварки, я бігла у сльозах до подруги, адже батьків я не хотіла засмучувати.  І в чергове розставання я трошки пожила у неї, а потім стала шукати собі квартиру. Вона мене у всьому підтримувала та знала про нас з Ігором все.

Але коли я переїхала жити окремо, подружка припинила зі мною спілкуватися. Як виявилося, ця стерва виставила в соціальних мережах руку з кілечком і заблокувала мене всюди. Згодом я дізналася, що скоро у неї з моїм Ігором весілля. І все, моє життя зупинилася.

Як вони могли так підло поступити зі мною? Я не знаю, як мені далі з цим жити …