Перейти до вмісту

Ми потайки почали зустрічатися. Я щиро закохалася. Він мені розповів про всі свої життєві проблеми. Живуть вони з дружиною в окремих кімнатах, зарплату у нього відбирають одразу, дружина ніколи не працювала, в будинку постійно брудно.

Я з Олексієм познайомилася на заводі. Працювала я в їдальні. Щодня він приходив до нас на обід. Чоловік мені одразу сподобався, тому я часто за ним спостерігала. Олексій був завжди привітний та скромний, до всіх говорив та ставився дуже добре. Жодних нарікань по роботі ніколи не поступало.

Оскільки я працювала поваром в їдальні, то з легкістю могла оцінити, що він та скільки їсть. З його щоденного раціону, я зрозуміла, що він обмежує себе в харчуванні. Часто купував вчорашні пиріжки зі знижкою. Одного разу я вирішила його запитатися:

– Олексію, чому ви так скромно обідаєте? Вдома напевно дружина добре балує стравами?

– Облиште, яке там балує. Вона всю мою зарплату собі привласнює, а до холодильника мені взагалі підходити не можна. А пиріжки я собі купую на вечерю.

– А чому ви не маєте права користуватися холодильником?

– Жінка говорить мені, що там лежить тільки їжа для дітей.

Читайте також Розійшлися Юра та Юля вже через рік після укладення шлюбу. Син ніколи не перечив матері, тому Валентина Аркадіївна прямим текстом докоряла Юлю навіть її зовнішнім виглядом.

Мені так шкода його стало після цієї розмови. З наступного дня я вирішила його підгодовувати: робила більші порції, дещо давала з собою додому. Олексій одразу помітив мою турботу, тому одного разу запропонував мене провести додому.

Додому ми вирішили пройтися через парк. Говорили багато, стали краще пізнавати одне одного. Я все більше починала усвідомлювати, що він неймовірна людина. Коли ми вже були біля мого під’їзду, я запропонувала випити у мене чай. Вдома на мене чекав син — Петро. Вони одразу знайшли спільну мову. В Олексія було своїх троє дітей, мабуть, через це у нього відчутний великий досвід у спілкування з дітьми.

Ми потайки почали зустрічатися. Я щиро закохалася. Він мені розповів про всі свої життєві проблеми. Живуть вони з дружиною в окремих кімнатах, зарплату у нього відбирають одразу, дружина ніколи не працювала, в будинку постійно брудно. Якщо дружина купує продукти, то вони тільки дітям! Навіть фрукти, які він час від часу приносив додому, видирають одразу з рук!

Я знала, що Олексій заслужив, щоб його любили, але цього в його родині не було. Згодом я запропонувала йому переїхати до мене. Через декілька днів він зібрав всі свої речі та почав жити у мене. Я розумію, що вкрала чоловіка з сім’ї, але по-іншому я не могла вчинити. Мене не мучить чомусь совість, адже там він нікому не був потрібен. Всім важлива була лише його зарплата, інших прав він там не мав!

Через декілька місяців, я помітила, що він розцвів, захотів більше заробляти, почав радіти життю. Щодня допомагає моєму синові робити уроки. Думаю, що мій Петро скоро почне називати його татом. Олексій не вагаючись подав на розлучення. Квартира, в якій він колись проживав була трикімнатна, тому вирішив її розділити навпіл з дружиною. А нам лишні квадратні метри точно стануть у пригоді, оскільки ми очікуємо поповнення в родині!

Щиро надіюся, що розлучення пройде мирно та без особливих скандалів. Хоча, колишня дружина — ще та змія. Думаю, що вона буде до останнього боротися за квартиру.